To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Ratunku!!!Gdzie w Wa-wie....majtasy jednorazowe?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

marchewka
No właśnie gdzie?Latam po aptekach - wysyłają mnie do hurtowni...no to ja biegiem do hurtowni...to jak na wariata patrzą icon_eek.gif Może pomożecie kobietki...bo mnie łapska opadły a nie wyobrażam sobie drobienia po szpitalu i wyliczania ...wypadnie...nie wypadnie icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Serdecznie pozdrawiam icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
i.
Ja widziałam takie majtki jednorazowe w sklepach z art. dziecięcymi w kąciku z akcesoriami dla mam icon_wink.gif
Z tym, że ja mieszkam pod W-wą. Ale wydaje mi się, że mogą być w Smyku.
lyszka
Ja widziałam kiedyś w Chicco i w sklepiku szpitalnym na Inflanckiej.
marcena
Napewno są u mnie w Piasecznie. Może będziemy miały okazję sie spotkać hahahahhahahahaha Z siateczki po 3 zeta za sztukę.
pozdr, marzena
Ania26
Z całą pewnością takie majtasy można dostać w sklepach dla ciężarnych . Jeden znajduje się na ul.Grochowskiej, drugi zaś w al.Solidarności.
Majtasy w szpitalu są niezawodne, jak rodziłam pierwsze dziecko to niestety nie miałam takiego"cacka" w szpitalu i to był istny koszmar (zwłaszcza gdy ktoś przychodził do mnie ) miałam poprostu uczucie jakby zaraz mi to wszystko wypadło,a ja chyba bym się spaliła za wstydu.
Pozdrawiam
Joga75
Moge Ci kupic i wyslac.U mnie sa po 3 zl i jest ich 7 sztuk.Sa rewelacyjne wink.gif
marchewka
Kochane kobietki...nawet nie wiecie jaki ciężar zdjęłyście mi z serca icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Jutro wyruszam na podbój i bez gatek nie wracam.Używałam takowych w szpitalu po pierwszym porodzie i bardzo chwaliłam właśnie ze względu na komfort i świadomość że niczego po drodze nie pogubię.Poprzednio rodziłam w Gdyni i tam kupiłam je bez problemu - więc teraz nie spieszyłam się z ich kupnem, zostawiłam to sobie "na ostatnią chwilę"...dlatego gdy okazało się że jedyną możliwością dostania ich (w miejscach w których szukałam) jest indywidualne zamówienie - termin dostawy odległy icon_eek.gif - szczęka mi opadła i blady strach padł.
Marcenko serdecznie dziękuje za zaproszonko a Tobie Jolu za propozycję...ale (może panikuję icon_smile.gif ) mam wrażenie że w poniedziałek dostanę skierowanko do szpitala...z Zuchą miałam identyczną sytuację...chyba zaatakowała mnie choleostaza...a to znaczy że trzeba będzie wywołać poród...ale zobaczymy w poniedziałek odbieram wyniki...hi hi może do tego czasu nie zadrapię się na śmierć icon_lol.gif W każdym razie zdopingowałam się żeby już zakończyć pakowanie "wielkiej" torby.
Jeszcze raz bardzo Wam babeczki dziekuję za pomoc...hi hi dam znać jak mi poszło "łowienie".
Lua
Ja kupowałam w Mothercare w Klifie i w Galerii Mokotów. Polecam bo były bardzo mięciutkie i wygodne.

Lua
Sandra
Troszke nie na temat.
A nam na szkole rodzenia polozna powiedziala, ze nie chcaialby byc w naszej skorze jak nas lekarz na obchodzie zobaczy w takich majtasach (Inflancka). Na pytanie - no to jak chodzic? mowila - podpaska miedzy nogi i krokiem japonskiej gejszy przemierzac korytarze. Jakos mi sie to nie podoba. :)
Joga75
Te "sexi majtusie" mozna zdjac przed wizyta.W miedzyczasie nikt tam nie zaglada, wiec swobodnie mozna chodzic.Polecam.[/b]
Lua
My chodziłyśmy na oddziale w majteczkach icon_wink.gif a w momencie gdy, zbliżał się obchód wpadała położa, mówiła "dziewczyny obchód !!!" i my posłusznie, podpaska między nogi icon_wink.gif i po sprawie icon_wink.gif . A po obchodzie majtki znowu na pupę icon_wink.gif

Lua
akia
Ja kupowałam w "Smyku" w Warszawie, tylko że tam są droższe (firmowe) niż te kupowane w aptekach i nie są siateczkowe. Natomiast te z siateczki kupowałam w aptece tylko że w moim mieście.
marchewka
Babeczki jeszcze raz serdecznie dziękuję...KUPIŁAM icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif dostałam majtasy w Mothercare.Ha icon_exclaim.gif teraz ze spokojem ducha mogę czekać na przyjście malucha icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif ... O ja głupia...klapki na oczy i tak atakowałam tylko apteki i te nieszczęsne hurtownie...nawet nie pomyślałam żeby zapytać w sklepie.
A dodam, że po porodzie hi hi hi większość czynności wykonywałam tylko w stanie stojącym...np. jedzenie...o siedzeniu mowy być nie mogło (ból przeokropny) na leżąco tylko karmiłam...a to przecież trzeba często do kibelka, a to malucha przewinąć, a to maluch zapłacze, a to ktoś w odwiedziny przyjdzie itd. a dodatkowo chodzenie na "gejszę" też do mało bolesnych nie należy icon_confused.gif Dlatego ja o tych majtasach na gwałtu rety.
Kobietki... dziękuję icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Edi Zet :)
Marchewka,

po drugim porodzie szycie nie boli już tak bardzo.....
Pozdrawiam
Edi
Marghe
Hehe, ja chodziłam w mężowych gatkach.. i na hasło "obchód" szybko je zrzucałam
M.
snupek
Droga Marchewciu , a gdyby co to kup taniutkie gacie w supermarkecie , takie po zlowtowce i wyrzucaj poprostu.ja tak zrobilam bo niestety sie dostalam w pore tych jednorazowek.ACHA Wyslalam ci maila na priv , dostalas?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.