To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Do którego przedszkola chodzą Wasze maluchy?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

oliweczkas
Jak w temacie. Moja Zuzia chodzi do 9 na Orkana. Może któraś z Was też tam posyła maluszka?
MagduÅ›
mam nadzieję, że Wiktor dostanie się na Wielkopolską. Właśnie wczoraj złożyłam wniosek. Wprawdzie wybrałam alternatywnie jeszcze dwa przedszkola ale szczerze mówiąc zależy mi najbardziej na tym.
Wczoraj przezyłam lekki szok bo dowiedziałam sie, że wcale nigdzie nie jest powiedziane, iz dostanie się do któregokolwiek przedszkola z mojej listy. Czy naprawdę sa takie trudności? Wypadłam całkowicie z obiegu bo różnicę między dziećmi mam 8-letnią.
A poza tematem, to już mnie brzuch boli na samą myśl, że mały idzie do przedszkola. Wiem, nienormalna jestem.
Starszy poszedł do żłobka w wieku 2 lat. Młodszy będzie miał 3 i pół.
Sokolica
Moje dziecięcia też chodzą na Orkana do 9 icon_biggrin.gif i wygląda na to, że Twoja córcia jest razem z Marianką w grupie icon_biggrin.gif
Sokolica
Moje dziecię mogło się wryć w pamięć dzieci z jej grupy icon_wink.gif: przez pierwsze dni (tygodnie) chodzenia do przedszkola -na znak protestu - nie chciała się wogóle bawić, siedziała ciągle w jednym miejscu na krzesełku z nieodłączną przytulanką - panterką, którą czasem wycierała łezki (tak mi opowiadała) 41.gif . Jak ją zaprowadzałam do przedszkola to dzielnie walczyła, wierzgając wszystkimi odnóżami i głośno oznajmiała mi i wszystkim dookoła, że ONA NIE CHCE DO PRZEDSZKOLAAAAAA!!!!! Ale to juz dawno za nami icon_biggrin.gif obie moje córcie w podskokach i na wyścigi biegną do przedszkola icon_biggrin.gif
annamaria79
Moja na Kujawska- jak dla mnie super icon_smile.gif
MagduÅ›
CYTAT(annamaria79 @ Fri, 08 May 2009 - 07:39) *
Moja na Kujawska- jak dla mnie super icon_smile.gif


Kujawską wpisałam na drugim miejscu. Nawet mam bliżej. Wiem, że panuje dobra opinia o tym przedszkolu więc może jeśli się nie załapie na Wielkopolską to dostanie się tam. Z Wielkopolską jestem związana sentymentalnie icon_wink.gif , chodził tam starszy syn, wspominam super - pod kazdym względem. Tyle, że to było ładnych parę lat temu więc nie mam pojęcia czy sytuacja nie uległa zmianie.
annamaria79
Ja tez chodziłam na Wielkopolska- jeszcze więcej łądnych lat temu icon_smile.gif Różne opinie słyszałam, ale raczej na plus.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.