To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

BolÄ…cy jajnik :(

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mama_do_kwadratu
Słuchajcie boli mnie jajnik. Z lewej strony, jak się schylam, siadam etc. Promieniuje ten ból jak diabli, w zasadzie kłuje mnie wszystko co po lewej stronie icon_sad.gif Byłam niedawno (miesiąc temu) u gina i klinicznie było OK. Zrobię sobie chyba USG, bo mnie stres zżera icon_sad.gif
Buuuuuuuuuuuuuuu icon_sad.gif
i.
Zrób koniecznie USG. Ja często miewam zapalenia przydatków i wierz mi lepiej z tym nie czekać.
niezalogowana sammy
Wczoraj mnie zaczął boleć jak diabli. Dzisiaj kurcgalopkiem pognałam do lekarza. I w trakcie usg okazało się, że wychodowałam sobie śliczną 3 cm. torbiel na jajniku. Żeby było ciekawiej: boli, bo się skręca icon_cry.gif

Tak więc pędź do lekarza!

pozdrawiam
sammy icon_smile.gif
mama_do_kwadratu
CYTAT(niezalogowana sammy)
Wczoraj mnie zaczÄ…Å‚ boleć jak diabli. Dzisiaj kurcgalopkiem pognaÅ‚am do lekarza. I w trakcie usg okazaÅ‚o siÄ™, że wychodowaÅ‚am sobie Å›licznÄ… 3 cm. torbiel na jajniku. Å»eby byÅ‚o ciekawiej: boli, bo siÄ™ skrÄ™ca  :cry:

Sammy
Czy miałaś przed tym atakiem bólu jakieś dolegliwości, które mogłyby wskazywać na jakiekolwiek nieprawidłowości ze strony jajnika icon_wink.gif ???
Pobolewania, nieregularne okresy etc?
Pzw
iwona
sammy
Nic nie miałam, żadnych dolegliwości, żadnych krwawień. Tylko w ciągu ostatnich 2 miesięcy cykl wydłużył mi się z 28 do 30 dni. I nagle pojawił się taki ból, że widziałam czarne plamy przed oczami.

pozdrawiam
sammy icon_smile.gif
Edi Zet :)
Sammy....

to może być nic wielkiego....
Wyobraź sobie, że ja tak owulowałam przed urodzeniem Ulki...
Niesamowity ból po stronie owulującego jajnika....Czasami aż przysiadałam z bólu....Stąd wiedziałam dokładnie kiedy poczęła się Ula, bo z Igorem to inna sprawa... wink.gif wink.gif wink.gif

Pozdrawiam
Edi
PS. Ale usg powinnaś zrobić, tak dla spokoju ducha...
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.