To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Przerwa po tabletkach Cilest?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

alpamayo
Witam!
Czy po używaniu Cilestu potrzebna jest przerwa, by organizm odetchnął? Czy można bez stresu działać? Wybiaram się niebawem do lekarza, ale jeżeli ktoś wie, byłabym wdzięczna.
AleksandraD
Ja po odstawieniu cilest zaszłam w ciążę po prawie 6 miesiącach ale nie dlatego, że coś było nie tak, tylko po prostu nie staraliśmy się za bardzo. Po prostu przestaliśmy uważać.
Ale wydaj mi się, ze po każdych tabletkach organizm potrzebuje troszkę odpoczynku i oczyszczenia. Tym bardziej, że mi lekarka zaleciła brać kwas foliowy jeszcze przed zajściem w ciążę więc nie wiem.
Ale specem nie jestem w tej sprawie.
biedronka83
Ja również polecam przerwę (lekarze mówią nawet o 3 miesiącach ale to zależy od lekarza)
jsj
My jeszcze przez 3 miesiące po tabletkach zabezpieczliśmy się żeby własnie wszystko wróciło do normy.
Potem przez 1,5 roku staraliśmy się o dziecko i na szczęście się udało icon_smile.gif
MamaJulki
ja zaszłam w ciążę zaraz po odtsawieniu tabletek
naples
Nigdzie nie ma napisane, ze trzeba zrobic przerwe i jest okreslony czas.
Wiadomo ze organizm musi sie przyzwyczaic do nowej sytuacji, ale to nie przeszkadza od razu w zajsciu w ciaze, choc akurat to jets kwestia indywidualna.
A kwas foliowy mozna brac rowniez biorac tabletki antykoncepcyjne icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.