To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy naparwde nikt nie potrafi mi pomoc????:-(((

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

usmiech
Zwracam sie do Was ludzi z Opola praosze pomuzcie icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Czy nikt nie zna jakiegos dobrego adwokata w Opolu icon_question.gif icon_question.gif icon_question.gif
Prosze jest to dla nas bardzo waznie icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif icon_exclaim.gif
Jak juz pisalam prosze o jakiekolwiek odpowiedzi na ten post kierowac na e-mail:
dzugno@o2.pl icon_question.gif
Lub jak juz ktos nie chce prosze tutaj .
Zrozpaczona icon_sad.gif((( icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif icon_sad.gif
--
wikibar
Mogę się popytać, bo sama nie mam pojęcia, ale musiałabym wiedzieć w jakiej branży ma się specjalizować.
usmiech
icon_biggrin.gif Dziekuje za odpowiedz naparwde icon_smile.gif
Otuz potrzebuje adwokata od sparw falszerstwa i temu podobne prosze o jakies naniary lub cokolwiek oki???
Bede naparwde wdzieczna.
Duze buziaczki za odpowiedz.
Guśka
Przykro mi bardzo icon_sad.gif
Dowiadywałam się przez mojego tatę o adwokata, ale niestety ten sprawdzony nie zajmuje się sprawami tego typu. Z innymi nie mieliśmy nigdy doczynienia więc nie mogę Ci pomóc icon_sad.gif
usmiech
Droga GUSIU!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Dziekuje serdecznie za fatyge icon_biggrin.gif Nie szkodzi jakos sobie poradze icon_biggrin.gif
Wlasciwie nie tylko tu dalam post wiec napewno cos sie znajdzie .
Naparwde bardzo dziekuje ze probowalas mi pomoc .
Pozdrawiam seredcznie i do zobaczenia na forum .
Aga
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.