To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kiedy bede wiedziała że jestem w ciąży??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Mirelka222
Hej mam pytanie staram sie o dziecko po raz pierwszy i miałam już dni płodne podczas których się kochałam z mężem było to jakis tydzień temu i niewiem po jakim czasie bede wiedziała że jestem w ciąży kiedy moge sie udać do ginekologa żeby to stwierdził??
Robiłam sobie test i wyszła mi jedna kreska bardzo wyrażna a ta druga taka słabiutka jak przez mgłe czy to moze oznaczac początek ciąży??
Boje sie bo pracuje w markecie i troche sie nadzwigam czy to nie zaszkodzi jesli juz naprawde jestem na poczatku ciąży?? 41.gif
inka-24
Wybierz się do laboratorium i zrób test z krwi betaHCG, będziesz miała jednoznaczną odpowiedź.

Powodzenia
MoniZ
mirelka222 jezeli jest slabiutka druga kreska to dla pewnosci tak jak inka pisze wybierz sie do laboratorium i zrob bete i z tym idz do swojego gina i on na tym podstawie moze dac ci zwolnienie ale 80% bo chyba jeszcze nie bedzie widac dzidziusia czy pecherzyka ciazowego a jesli bedziesz w ciazy na 100% to zapraszam na moj watek zaciazonych "styczniowki" icon_smile.gif trzymam kciuki za ciaze &&&&&&
izoldciemnowlosa
Moni widzę że mocno działasz, żeby rozruszać styczniówki 2010 - a to przecież dopiero początek icon_smile.gif Jak tak dalej pójdzie to będziesz miała najlepszy wątek 02.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.