To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jaka pralka?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

shira
hejka wszystkie forumowiczki.

Mam 1100zł na nową pralkę. Polećcie jakiś sprawdzony model.
Znajdzie się cosik fajnego w tej cenie? Nie chciałabym wydać kasy na jakiś szmelc
który będzie jeździł po łazience, wydawał odgłosy rakiety i psuł się przy byłe okazji.

chodzi mi o pralkę ładowaną standardowo od frontu i normalniej wielkości
mama_do_kwadratu
BOSCH ALBO SIEMENS sorry caps mi się włączył, ja mam Bosch Maxx 6- zpałaciłam jakieś 1100 właśnie- polecam.
Ewusiek
ja mam boscha i jestem zadowolona (mój co prawda trochę droższy był), warto popatrzeć na ceny w sklepach internetowych - często się różnią od tych w stacjonarnych.

klekotka
Ja mam Whirpool 6 zmysł i jestem z niej bardoz zadowolona. 3 lata temu zapłaciłam za nią ok. 900 zł
szantrapa
Ja mam Samsunga Silver Nano, ma juz prawie dwa lata, jestem zadowolona icon_smile.gif
shira
dziękuję wam wszystkim za podpowiedzi. zgoda.gif balety.gif balety.gif balety.gif balety.gif balety.gif

ostatecznie zdecydowałam się na amice awce 14 de
jak na razie daje radę. łatwa w obsłudze 1400 obrotów i promocyjnie gwarancja na 5 lat.
Mama_Zosia
Hej
magdainpoland powiedz mi na czym polega w Samsungu ta technologia SilverNano ? Bo właśnie kumpela mi poleca bardzo tą pralkę a jestem na kupnie i szukam poparcia tezy że warto bo jest droższa w porównaniu z taką samą parametrową np Indesit czy Candy. No ale podobno ta technologia to jakiś przełom, wiesz coś konkretniejszego niż ja ?
Edi Zet :)
No właśnie A. na skype mnie poinformował, że nasz pralka zdechła, więc jestem w temacie. Będę śledzic uważnie....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.