To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

laktator elektryczny- medela, avent, NUK

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

trzkasienka
stoję przed dylematem zakupu laktatora elektrycznego, gdyż mój dzień przebiega na nieustannym odpompowywaniu mleka, by pobudzic laktację. Ręka mi już odpada... z którym z tych laktatorow miałyście już do czynienia? Jakie są plusy i minusy danego laktatora? nie wiem, na który z nich się zdecydować, a pomylić się w zakupie nie mogę ze względu na cene....
mama*5
Ja mam z firmy aventa i bardzo mi sie podobal.Innych nie testowalam.
green
Mam i mialam tez przy pierwszym dziecku Medele elektrycznÄ… - super sprawa. Polecam. Teraz sobie dokupilam jeszcze lejek komfort (na samym dole ) i jest jeszcze lepiej - bo jest duzo delikatniejszy.
Ten mogÄ™ polecic. Innych nie mialam.
Beciak1
Zdecydowanie odradzam Nuka. Szczególnie gdy piersi dopiero przyzwyczajają się do karmienia. Twarde nakładki, niewygodny, beznadziejna regulacja siły ssania. Dla mnie nie miał on żadnych plusów.
Eliszka
Używałam ręczny Aventu i Medelę elektryczną. Mogę polecić oba, oba się sprawdziły, ale medela jednak okazała się wydajniejsza i szybsza.
jaAga*
Miałam medelę elektryczną i była niezastąpiona.
trzkasienka
dzieki dziewczyny! kupilam medele. Jestem z niej bardzo zadowolona, choc dlugo nad nia myslalam, bo cena byla powalajaca... z drugiej zas strony, jezeli uda mi sie rozbudzic laktacje, to zaoszczedze na sztucznym mleku, ktore dla alergikow kosztuje 2x co zwykle sztuczne mleko...

Jednak na dzien dzisiejszy utrzymuje, mimo wysilkow, staly poziom laktacji- czyli 50% tego, co potrzebuje moja cora... 41.gif

Green- zauwazasz jakies efekty po stosowaniu tego lejka?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.