To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Co na opryszczkÄ™?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

i.
Często wyskakuje mi na ustach icon_cry.gif stosuję Zovirax, ale pomimo tego długo ją mam icon_confused.gif Po tym kremie najpierw krostka przysycha, a potem maże się przez tydzień i robi się ranka icon_sad.gif
Jest coś jeszcze na ta przypadłość (skutecznego)?
Agnisma
Ilka zobacz tu:
https://maluchy.pl/forum/viewtopic.php?t=26...ight=opryszczka
i.
Dzięki icon_biggrin.gif
Agnieszka a stosowałaś ten HASCOVIR i VRATIZOLIN? Czy może nie musiałaś wink.gif
Witaminy łykam namiętnie - B complex 3 razy dziennie, A+E forte i Rutinoscorbin3-4 tabletki dziennie, a pomimo to mam ogromny bolący pęcherz. Muszę coś kupić innego nić ten Zovirax.
Agnisma
CYTAT(ilka)
DziÄ™ki  :D  
Agnieszka a stosowaÅ‚aÅ› ten HASCOVIR i VRATIZOLIN? Czy może nie musiaÅ‚aÅ›  :wink:  
Witaminy łykam namiętnie - B complex 3 razy dziennie, A+E forte i Rutinoscorbin3-4 tabletki dziennie, a pomimo to mam ogromny bolący pęcherz. Muszę coś kupić innego nić ten Zovirax.

W swoim czasie wszystko stosowałam icon_lol.gif
Ostatnio jakoś całkiem nieźle mi idzie, jak coś "czuję" to smaruję hascovir'em i łykam przez dzień lub dwa Heviran, w zasadzie po tym nie wychodzi. Jak się "spóźnię" z kuracją , to i tak po Heviranie jest bardzo małe(w zasadzie niewidoczne)wtedy już go przyjmuję przez cały czas, do momentu zniknięcia opryszczki(na receptę kosztuje grosze, a bez niej majątek-wybierz się do swojego rodzinnego, bez problemu powinnien CI wypisać)
i.
OdgrzebujÄ™.
Agnieszka, a jak długo stosujesz Heviran? Tylko kilka dni?
Bo mnie lekarka poleciła to brać przez 2-3 tygodnie.
Mika
u mnie pomaga płyn w kulce - Sonol
i.
Mika, mnie tak wysypało, że żadne smarowanko nie wchodziło w grę.
addera
CYTAT(Mika)
u mnie pomaga płyn w kulce - Sonol


Sonol najlepiej stosować na zmianę z detromycyną, bo sam Sonol strasznie wysusza icon_confused.gif
Mika
My Sonol z jakimkolwiek wazelinowym balsamem stosujemy na zmianÄ™ wink.gif
Tobatka
Ja tylko vratizolin i w sumie mi pomaga, choc najlepiej działa, jak ledwie zacznie wysypywać. Jak już są pęcherze, to goi się dłużej.
Ja jestem wyczulona, bo często mnie wysypuje. I jak tylko poczuje podejrzane swędzenie, to zaraz lece smarować. Nawet w środku nocy potrafie się obudzić i człapać do łazienki icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.