To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Dzień Dziecka w przedszkolu

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Tuni
Dzień Dziecka w kazdym przedszkolu pewnie obchodzony jest inaczej.
Jako debiutantka w tej materii, zupełnie nie mam pomysłu, tzn kilka mam ale jakieś mało oryginalne mi się wydają.
Jak to jest w waszych przedszkolach, podrzućcie jakieś pomysły, proszę.

Acha, i kto u was organizuje, przedszkole, czy rodzice?
Tzn ja wiem, że najlepiej we współpracy, ale kto jest prowodyrem, zebym się nie wygłupiła, jak sama wyskoczę z jakimiś zabawami 37.gif
Tuni
Rrany, dziewczyny, nic siÄ™ u Was nie organizuje?
Podpowiedzcie coÅ›....
madika
Tuni, nie wiem jak w innych placówkach, u mnie wszystko organizuje przedszkole, prezenty i imprezę/ przyjeżdzają aktorzy i jest "rewia" icon_wink.gif
czasami z okazji dnia dziecka jest festyn, rodzice przynoszą ciasto, które potem sobie muszą kupić..../nie cierpię tego ale tak jest, icon_redface.gif przedszkole organizuje kiełbaski na grilla, jest loteria fantowa, malowanie twarzy wszystko "za bilet" pieniądze z biletów sa przeznaczane na zakup czegoś ekstra, ostatnio był to rzutnik - rzeczywiście bardzo przydatny,
..........
.
~anula~
U nas w przedszkolu jest zawsze jakaś wyjazdówka, do mini zoo czy na jakieś gospodarstwo agroturystyczne przystosowane dla dzieciaków, połączone wszystko z grillem. Trwa wszystko z przejazdem jakieś 3-4 godziny. Koszt również pokrywany z Rady Rodziców. na którą składamy się 140 zł na rok ale dzień dziecka to jedna z wielu atrakcji.
Tuni
Dzięki za odzew.
Kombinowałam właśnie jakiś plener, typu pieczenie chleba albo jakieś agro. Tylko czy macie coś w zamian, w razie deszczu np ?
Ognisko trochę mnie przeraża. No nie potrafię sobie wyobrazić masy dzieci+ masa rodziców+ognisko, nie wiem jak to bezpiecznie zorganizować.
..........
.
overlooked
W naszym przedszkolu ma być wycieczka autokarowa dla dzieci, a tam festyn i ognisko.
Supernowa
W przedszkolu mojej córki będzie wyjazd do stadniny koni i jazda na kucykach. Funduje przedszkole.
sylwial
U nas w przedszkolu w Białymstoku, robimy Festyn Rodzinny już 29 maja, wystawa fotografii dziecięcej, konkurs na owocowe ciasto, zabawa prowadzona przez animatorów"Owocowy Koktajl", konkurs na owocową pracę plastyczną. Obok tego będzie prowadzony kiermasz książki dziecięcej i dla rodziców, pomiary ciśnienie, testy nikotynowe. Na koniec lawina balonów dla dzieci! Mamy nadzieję, że pogoda nam dopisze, bo wszystko zaplanowane jest w ogrodzie.

Festyn organizowany jest ze składek Rady Rodziców, ale Dyrekcja i panie nauczycielki pomagają. Pełen solidaryzm.

Będzie fajnie, a potem cały następny tydzień, kolejne atrakcje, w tym wyjazd na imprezę ze SHREKIEM.

Tuni
Dzięki za pomysły.
U nas stanęło na imprezie wyjazdowej z atrakcjami.
Oby pogoda dopisała icon_smile.gif
ulla
U nas Dzień Dziecka jest zawsze na terenie przedszkola i organizowane przez przedszkole (ale finansowane przez RR). W tym roku dmuchany zamek ze zjeżdzalnią. Wycieczkę dzieci mają 9 czerwca (1-2 grupa jadą do gospodarstwa agroturystycznego, 3-4 do kopalni soli w Bochni).
Festyn Rodzinny już był, z okazji tzw. Dnia Rodziny 28 maja (znaczy u nas połaczenie Dnia Matki i Dnia Ojca). Były przedstawienia dzieci z poszczególnych grup, a potem zabawa z DJ (był świetny) i ciasteczka, bigos i kiełbaski przygotowywane przez przedszkole. No i pogoda dopisała, choć nie było specjalnie ciepło, ale impreza skończyła się przed deszczem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.