To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

UÅ‚amany zÄ…b - ile mam czasu na reakcjÄ™?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Silije
Właśnie pierwszy raz w życiu ułamałam kawał zęba (dolna szóstka), takiego zaplombowanego jeszcze w latach szkolnych 41.gif Podpowiedzcie mi ile czasu może upłynąć zanim zgłoszę się do stomatologa? Jutro długo pracuję i nie wiem czy to niebezpieczne czy może złamać się dalej, czy wypadnie plomba? Na razie wkurzają mnie ostre krawędzie ale nie boli mnie nic.
krolewienka
Silje... nie mam powodów do chwalenia się, ale chodzę już tak ponad miesiąc icon_sad.gif

nie bierz ze mnie przykładu, idź jak najszybciej. ale myślę, że jak pójdziesz pojutrze, to nic się nie stanie. może jedynie nie gryź na razie na nim nic twardego?
Ewelinek
ja też tak chodzę niestety i to dłużej niż miesiąc icon_sad.gif Wizytę mam dopiero 1 czerwca...takie są u nas terminy - miesiąc to minimum...
skanna
Do pojutrza przeżyjesz icon_smile.gif Jedz drugą stroną.
aluc
CYTAT(skanna @ Thu, 07 May 2009 - 23:05) *
Jedz drugÄ… stronÄ….


goopi dowcip mi przypomniałaś icon_lol.gif
Silije
Dzięki. Po prostu zmartwiłam się że ułamie się więcej albo ta plomba wyleci skoro jej ściana się naruszyło. Ale skoro wam nie to i mi nie.
Agnieszka AZJ
CYTAT(Silije @ Fri, 08 May 2009 - 00:45) *
Dzięki. Po prostu zmartwiłam się że ułamie się więcej albo ta plomba wyleci skoro jej ściana się naruszyło. Ale skoro wam nie to i mi nie.


Tak też może być.

Ja bym nie czekała zbyt długo. Ale do poniedziałku mozesz.
gosiagosia
mi sie ulamal kawalek a plomba wyleciala niedlugo potem. tyle, ze chodzilam sobie tak pare miesiecy z nadzieja nie wiem na co i baaaaaaaaardzo zaluje, bo baaaaaaaaaaaardzo bolalo i chyba to mnie zmusilo do pojscia do stomatologa

nie polecam zwlekac
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.