To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

ratunku! zmarszczki!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

lena.
Od jakiegoś czasu obserwuję, że na moim czole pojawiły się zmarszczki, właściwie to nazwałabym je bruzdami 37.gif . Najgorsze jest to, że pogłębiają się one w zawrotnym tempie 37.gif . Zauważyłam je jakieś 2-3 m-ce temu a teraz już widzę, ze są o wiele głębsze. Myślałam, że na proces starzenia się skóry (przynajmniej ten widoczny) mam jeszcze troszkę czasu 32.gif . Do 30-tki jeszcze troszkę mi brakuje, więc nie stosowałam do tej pory żadnych przeciwzmarszczkowych kremów. Od kilku lat mam problem z przesuszoną skórą, ale nawilżam ją regularnie różnymi kremami: stosowałam Garniera, AA, Daxa i owszem - po zastosowaniu efekt był (do kolejnego umycia twarzy) ale co na te zmarszczki mogłabym zastosować to nie wiem.

Może macie jakieś sprawdzone, przetestowane, skuteczne kremy które mogłabym już stosować
isllandia
Może lepsza byłaby wizyta u dermatologa-kosmetologa?
lena.
kiedys bylam z problemem tej suchej skóry. Przepisał mi "robioną" maść, która mialam smarowac twarz rano i wieczorem i tak ją stosowałam jakiś czas, ale tak długo aż nie poszłam do pracy, a to dlatego, że to mazidło było tak okrutnie tłuste, że wyglądałam, jakbym na twarz nałożyła kostkę smalcu 43.gif
isllandia
Tym razem to może być inny problem, ja mimo wszystko wybrałabym sie do dermatologa -kosmetologa, który oceni kondycję skóry i dobierze zabiegi, kremy - może niekoniecznie robione tłuste mazidła.
CZARNA863
Perła mogę z czystym sumieniem polecić nową serię Nivea Expert Lift z kwasem hialuronowym,działa świetnie.Ja mojej Mamie robiłam zabiegi na twarz czystym kwasem hialuronowym(wszyscy go mamy w głebszych warstwach skóry) w połączeniu z masazem twarzy,a po wejściu tych kremów na rynek,Mama kupiła,żeby wypróbować i poprostu rewelacja, działają przez cały dzień i noc,a czysty kwas nałożony jest na twarz przez 10 min(ale efekt też jest super). Co do zabiegów w salonie,na takie sprawy pieknie działa mikrodermabrazja diamentowa,rozjaśnia przebarwienia,spłyca zmarszczki i usuwa zanieczyszczenia.Natomiast zanim cokolwiek zrobisz wybierz sie do dermatologa.Do 30-stki masz czas,ale pojawianie sie zmarszczek to sprawa indywidualna,poniewaz wpływ na to ma srodowisko w jakim przebywasz (zanieczyszczenia),praca jaką wykonujesz (klimatyzacja,komputer itp. wysuszaja naskórek),a takze kosmetyki jakie stosujesz,oczywiscie geny też nie są tu bez znaczenia.Napisz jak postepy 06.gif
lena.
dzięki CZARNA863 napewno się zastosuję. Mam nadzieję, ze postępy będą widoczne i w tę dobrą stronę 06.gif
CZARNA863
perła będą napewno 06.gif trzymam kciuki 06.gif
sylwial
niestety i mnie dopadła 30-tka, nieodzownie proces starzenia rozpoczął się - niestety, nie mogę przyjąć do swojej wiadomości. 32.gif
Mama_Zosia
ja właśnie zbliżam się do tej granicy 30 lat i wole o tym nie myśleć, a krem na zmarszczki pod oczy już niestety musze mieć
Mama_Zosia
a jeszcze jedno : Czrna863 - zachwycił mnie cytat który masz dodany pod wypowiedzią -Quevedo - piękny
ciao
a jesli juz nic ale zupelnie nic nie pomoze to chyba najlepiej,najprosciej i najtaniej bedzie zapuszczenie grzywki
ciao
no chyba ze juz ja masz icon_wink.gif
lena.
04.gif 04.gif 04.gif
dobry pomysł ciao tylko właśnie całkiem niedawno się jej pozbyłam , może nie tak niedawno, jakieś 1,5 roku temu
edit: literówki
CZARNA863
CYTAT(Mama_Zosia @ Wed, 27 May 2009 - 16:19) *
a jeszcze jedno : Czrna863 - zachwycił mnie cytat który masz dodany pod wypowiedzią -Quevedo - piękny

Dopiero doczytałam 06.gif dziękuje icon_smile.gif
Sel
Macie zmarszczki? Mam dla Was dobre nowiny:

https://niewiarygodne.pl/kat,1017181,title,...,wiadomosc.html

diabel.gif
bagietka
a ja ostatnio zauważyłam zmarszczki i jakby "rozciągnięcie" skóry pod oczami - chyba po prostu traci jędrność. znacie jakieś dobre kremy ujędrniające pod oczy?
marcjanna
CYTAT(bagietka @ Thu, 09 Jul 2009 - 01:13) *
a ja ostatnio zauważyłam zmarszczki i jakby "rozciągnięcie" skóry pod oczami - chyba po prostu traci jędrność. znacie jakieś dobre kremy ujędrniające pod oczy?


pełno jest teraz kremów przeciwzmarszczkowych pod oczy. ja akurat mam wrażliwą cerę, więc używam tych aptecznych. ostatnio mam krem pod oczy do cery wrażliwej Neoscope 40+ z Pharmaceris - świetnie ujędrnia i nawilża. No i co najważniejsze, nie łzawią mi po nim oczy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.