To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

problemy z brzuszkiem, zmiana mleka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

rybka26
Witajcie dziewczyny:) Dopiero zaczynam się poruszać na forum więc z góy przepraszam za błędy.
iestety ostatnio zaczęłam sie załamywac. Mój 5 tygodniowy synek zaczyna mieć problemy z brzuszkiem kooki wzdęcia i nieustanny płacz. Zmieniliśmy Enfamil na Bebilon Pepti. Enfamil przestał mu służyć po 4 tygodniach. Na początku było ok ale potem coraz więcej płakał. Czy któraś was miała lub ma podobny problem? Dzis pierwaszy dzian z Bebilon pepti. Wiem że od razu nie przejdzie ale chce mi sie płakać jak on sie meczy:(
rudzia789
witaj rybka icon_smile.gif ja tu rowniez swieza na forum ale postaram Ci sie cos podpowiedziec dlatego ze mialam podobny problem ze swoim maluchem.... rwniez zaczelo sie to w okolicach 2 miesiecy kiedy zaczelam dokarmiac go butelka... ja mieszkam na wyspach wiec tutaj mamy troszke inne mleczka no ale...
na poczatku pogawalam mu mleko o nazwie SMA polecila mi je polozna ale nie powiedziala o skutkach ubocznych... maly po kilku dniach mial okropne zatwardzenie, klopoty z brzuszkiem... zmienilam je na APTAMIL 1 wiem ze w PL to odpowiednik BEBILONU i klopoty sie skonczyly...
czy twoj maluszek jest alergikiem ze podajesz mu bebilon pepti?? jesli nie polecam zwykly bebilon a napewno szybko zauwazysz roznice i nie tylko ty... jak dla mnie jest to bardzo dobre mleczko icon_smile.gif
daj znac co dalej:)
pozdrawiam icon_smile.gif
rybka26
hej. byluismy z małym 4 dni w szpitalu bo tak się darł że lekarka dała nam sierowanie. zrobili mu badania, w moczu nic nie wyszło, w kale też, usg brzuszka w porządku, usg główki tez. teraz już jesteśmy w domku i jest lepiej, mały bardzo chętnie je, wrecz jest głodomorkiem, kupki ribi codziennie tylko pojawił sie inny problem tzn. mały jest marudny i popłakuje. To nie jest płacz jakby go coś bolało raczej taki w stylu nie wiem czy płąkać ale mogę troche pomarudzić. nieraz jest tak cały dzień a,le wtedy w nocy spi nam nawet 7 godzin bez przerwy. może po prostu ma taka naturę. Dalej jest na tym bebilonie pepti bo podejrzewali w szpitalu że może nie tolerować lakotzy. Faktycznie jest elepiej niż po enfamilu. Pozdrawiam
Ma.
Moj sun tez je bebilon pepti i to mleko nie powinno wywolywac problemow brzuszkowych, jest przeciw biegunce itd wiec pewni pomaga
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.