To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Czy to może być ciąża??

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Katerina20
WITAM MOJE DROGIE. icon_smile.gif DAWNO MNIE NIE BYŁO,ALE JUŻ DO WAS WRACAM icon_smile.gif MOJE KOCHANE,MAM DO WAS PYTANIE.JAK JUŻ KIEDYŚ PISAŁAM MAM CYKLE NIE REGULARNE :

* LISTOPAD - GRUDZIEŃ 34 DNI,
* GRUDZIEŃ - STYCZEŃ 37 DNI,
* STYCZEŃ - LUTY 34 DNI ,
* LUTY - MARZEC 41 DNI,
* KWIECIEŃ - .....

I TU ZACZYNA SIĘ WĄTPLIWOŚĆ,KTÓRĄ MAM NADZIEJĘ POMOŻECIE MI ROZSTRZYGNĄĆ.JAK ZAUWAŻYŁYŚCIE NIE MAM JESZCZE MIESIĄCZKI. DZIŚ JEST TO JUŻ 44 DZIEŃ CYKLU BEZ KRWAWIENIA. STARALIŚMY SIĘ Z MOIM FACETEM O MALUSZKA JAKIEŚ DOBRE 1,5 ROKU I DO TEJ PORY NIC NIE BYŁO,WIĘC ODPUŚCILIŚMY SOBIE JUŻ NA DOBRE W TAMTYM MIESIĄCU.KOCHALIŚMY SIĘ I NIE MYŚLELIŚMY O DZIDZI.
I TU ZACZYNA SIĘ MOJE PYTANIE.
CZY MOGĘ BYĆ W CIĄŻY,JAK NARAZIE NIE WIDZĄC ŻADNYCH OBJAWÓW??? JEDYNIE CO ZAUWAŻYŁAM TO,TO,ŻE SZYBKO OST. CHODZĘ SPAĆ,ZDARZA MI SIĘ WSTAWAĆ W NOCY DO TOALETY I KORZYSTAĆ Z NIEJ OST. CZĘŚCIEJ,ALE NIE ZA CZĘSTO TZN. NIE CO 5 MIN.,BOLĄ MNIE PIERSI I SIĘ TROSZKĘ POWIĘKSZYŁY I CO MNIE ZDZIWIŁO TO TO,ŻE PRZEZ OST. PARĘ DNI JEM RANO ŚNIADANIE,KTÓREGO NIGDY NIE SPOŻYWAM RANO.

CO WY NA TO MOJE DROGIE??BARDZO PROSZĘ WYPOWIEDZCIE SIĘ NA TEN TEMAT.BO NIE DAJE MI ON SPOKOJU. DZIĘKUJĘ ZA KAŻDĄ OPINIĘ I WYPOWIEDZENIE SWOJEGO ZDANIA W TEJ KWESTII. AHA TESTU NIE ROBIŁAM I MAM STAN POD GORĄCZKOWY 37'3 CHOĆ CHORA NIE JESTEM.

POZDRAWIAM WAS SERDECZNIE I CAŁUJĘ CIEPLUTKO icon_smile.gif
KATERINA20
anula.m
najprostszym sposobem będzie zrobienie testu ... z objawami ciąży bywa różnie...
choć twoje wydają się bardzo "ciążowe" 06.gif
Katerina20
Obym była w ciąży icon_smile.gif A co o tym wszystkim myślą inne Panie?? Bardzo Was proszę o wypowiedź.
goralka
Sądzę, że najlepszym wyjściem będzie spacer do apteki po test i zrobienie go jak najszybciej po przyjściu do domu icon_smile.gif
Daj znać, jaki będzie wynik. Trzymam kciuki!
mon1k@
Ale jakby nie patrzec szansa jest duuza ze to jednak ciaza ale faktycznie powinnas zrobic test i to czym predzej icon_biggrin.gif
beata_77
teścik zrobić, a najlepiej dwa icon_wink.gif Trzymam kciuki &&&&&&&&&&
Katerina20
Na pewno dam Wam znać icon_smile.gif Czy któraś z Was miała podobne objawy co ja na samym początku ??
mon1k@
Z Twoich obajwow mailam na pewno spanie, oj nawet dwa razy w pracy za biurkiem zasnelam, wracalam o 19 i jedyne co moglam zrobic to pasc na wersalke, podwyzszona temperatura okolo 10 dni po spodziewanej @ i tescik i dwie kreseczki-to byla jedna z najcudowniejszych chwil w moim zyciu,
nie chodzilam siku i przez cala ciaze nie zauwazylam zebym czesciej chodzila, ale za to apetyt dopisywal mi od samego poczatku, jedna z oznak ze jestem w ciazy bylo jak poprosilam mojego K o jajecznice,zrobil ja postawil na stole a ja powiedzilam: przepraszam dziubku ale ja jednak tego nie zjem, a potem ze mialam ochote na rosol ktorego nienawidzilam
Jejku jak ja bym chciala to przezywac od poczatku

Zycze powodzenia i trzymam kciuki za pozytywne tesciki
Katerina20
Dziękuję icon_smile.gif a inne Panie?? Jakie miałyście objawy tych pierwszych dni i tyg.?? Podobne do moich?? icon_question.gif
milutka
Myślę, że najprościej zrobić test , bo z objawami to różnie bywa, ja ostatnio tez zaczęłam chodzić wczesniej spać(wczesniej chodziłam o 2, teraz najpóźniej o 23 już spię)
Piersi mnie bolą przed każdą @, jem tez więcej, a dawniej nie jadałam śniadań czy obiadów.

Tak więc widzisz, że najlepiej iśc na beta hcg i mieć 100% wynik czy ciąża jest czy nie icon_wink.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
MoniZ
katerina rob tescik i zapraszam na watek ciazowy styczniowek 08.gif tego ci zycze bo to roznie ale z moich objawow to ciagle latanie siusiu piersi mnie tak nie bola moze przez to ze to moja druga ciaza i co jakis czas mdlosci ale nie takie straszne 08.gif aa i zmeczenie straszne moglabym spac i spac i tempka tez podwyzszona icon_smile.gif
Katerina20
MoniZ, dziękuję za wpis icon_smile.gif Dziś jest jeszcze gorzej.Boli mnie brzuch,a do piersi to się dotknąć nie mogę icon_sad.gif Mierzyłam sobie przed chwilą temp. do pochwowo i miałam 37,8 a rano mierzyłam sobie w ten sam sposób jeszcze lekko spiąc i miałam 37,2. A i bym zapomniała latam co chwila do toalety i strasznie pić mi się chce i co najgorsze to to,że bym już poszła spać.
moko.
Podwyższona temperatura nie jest w Twoim przypadku niczym nadzwyczajnym, temp mierzy się rano przed wstaniem z łożka, codziennie o tej samej godzinie. Z każdym opóźnieniem w pomiarze temperatura jest zafałszowana i wyższa.
Życzę Ci jednak by test ciążowy pokazał II kreski.
Katerina20
Tak,wiem,że mierzy się ją nie wstając z łóżka rano,i tak też zrobiłam.Ma ktoś pomysł na wyjaśnienie mi tych moich objawów,może ktoś też miał tak jak ja i to wyszła z tego jakaś choroba a nie ciąża.
moko.
Katerina20 zrób test wtedy będziesz wiedziec czy Twoje objawy sa ciązowe czy chorobowe.
Jest tu na forum gdzieś wątek o pierwszych objawach SUBIEKTYWNYCH ciężarnych.
o tutaj masz ten wątek
Katerina20
Dziewczyny zna któraś jakiś porządny kalkulator??
MoniZ
zrob lepiej test to wtedy bedziesz wiedziec czy to ciaza czy choroba bo tak nie potrzebnie sie stresujesz a kto wie moze jestes wciazy i stres nie jest wskazany teraz a tak bedziesz spokojniejsza
Katerina20
Dziś już go nie kupię,ale jutro się wybiorę do apteki i przede wszystkim zmierżę sobie rano tempkę.
Mariena
naprawdę nie rozumiem niektórych, katerina - czy ty oczekujesz od nas, ze my ci potwierdzimy albo wykluczymy ciążę. Dlaczego tak się wstrzymujesz z tym testem, to raptem 5 minut stresu, żadna robota. A wynik znasz i już wiesz, co robic dlej. Pamiętaj - lepiej test zrobić rano, wtedy jest najwyższe stężenie hormonu w moczu, na początku ciąży to ważne, bo czasem test zrobiony po poludniou wyjdzie negatywnie a rano już jest pozytywny.
aga 77
Ja też nie rozumiem o co Ci dokładnie chodzi. Doskonale wiesz, że takie objawy mogą być ciążowe ale nie muszą, mogłaś sobie je wmówić. Skoro zadłaś pytanie (znając odpowiedź na nie jak sądzę skoro staracie o dzidzię 1,5 roku to jak nie masz @ to wiesz, że robi się test) i nadal nie robisz testu to nikt tu nie ma cudownych mocy i nie powie Ci czy jesteś w ciąży.
Przepraszam jeśli Cię to uraziło, ale jak czytam to to samo się na język niesie.

Chyba, że to zwykła prowokacja i chciałaś sobie popisać.

Katerina20
Nie chciałam sobie popisać !!!!!! Tylko,że takie objawy mam od soboty i bardzo mnie to zastanowiło,dlatego postanowiłam napisać ten post i przede wszystkim troszkę się przestraszyłam tym co mi się dzieje w organizmie.A co do testu.To nie mogłam go nigdzie kupić. U nas apteki w sobotę po południu już są pozamykane a w niedziele tym bardziej. A ten post napisałam zdecydowanie po południu,więc nie miałam możliwości jego zakupu,ale dzisiaj na pewno go zakupie i wykonam. A jeśli chodzi o to,czy mnie uraziłaś to powiem,że zdecydowanie tak.

Mariena dziękuję Ci za słowa "Pamiętaj - lepiej test zrobić rano, wtedy jest najwyższe stężenie hormonu w moczu, na początku ciąży to ważne, bo czasem test zrobiony po poludniou wyjdzie negatywnie a rano już jest pozytywny. "
Pamiętam o tym,ale dziękuję za przypomnienie. icon_smile.gif
użytkownik usunięty
[post usunięty]
agabr
Watek zamykam jednoczesnie kolejny raz apel o niezakladanie watkow "czy moge byc w ciazy" potencjalnie kazda kobieta moze a jesli nie moze to zadna z forumowiczek tego nie jest w stanie stwierdzic.b
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.