To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaka książeczka edukacyjna dla 3-latka?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agnisma
Mojej koleżanki córka w przedszkolu korzysta z książeczki "Miś Ptyś"(czy coś w tym stylu), są tam jakieś kolorowanki, zadania do wykonania,etc.
Pomyślałam, że mimo iż Natalia w przedszkolu nie bywa, książkowe zadania mogłybyśmy wykonywać w domu. Jednak nie chcę się ograniczać do jednego wydawnictwa, dlatego mam prośbę :
Z jakich książek w przedszkolu korzystają Wasze trzylatki icon_question.gif
Czy uważacie, że te książeczki są ciekawe icon_question.gif
Czy trzylatek(bardzo "żywy")jest w stanie skupić uwagę na tego typu książeczce icon_question.gif
Z góry dzięki icon_lol.gif
Żyrafo
Moja córa też nie chodzi do przedszkola, ale bawimy się z takim zestawem wydanym przez Naszą Księgarnię: Zeszyt trzylatka, elementarz trzylatka i malowanki trzylatka. Ściśle mówiąc to już robimy czterolatka bo tamto się nam skończyło. Ciekwe zadania, ładnie opracowane graficznie. No i jeszcze teraz wychodzi dwutygodnik "naucz mnie mamo". Też ładny - córa nie wstaje od stołu dopóki nie przerobi całej gazetki.
Co do skupienia uwagi - wydaje mi się, że wszystko jest kwestią treningu, większość tych zadań można wykonać w parę minut, a przecież można robić po jednym. Ja mam problem odwrotny - moje dziecko nie może przestać, choć już nie ma siły, choć już jej nie wychodzi to prosi, żeby jej chociaż polecenia przeczytać... icon_biggrin.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.