To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

novynette

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kr
dziewczyny mam za wysoki testosteron i w związku z tym gina przepisała mi te własnie tabletki anty ale ja boję się żebym po nich nie tyła jakie macie doświadczenia
Agulka 333
Ja Cię nie pocieszę - tyłam po nich niestety.

Ale ja tyłam po wszystkich tabletkach które brałam.
ATTA
Ja czułam się po nich jak napompowana, ale u Ciebie nie musi tak być.
Czarnulka19
ja brałam te proszki przez ponad rok i przytyłam 15 kg teraz mam problem z zrzuceniem tych zbędnych kilogramów a mój brzuch wygląda jak bym była w 4 miesiącu ciąży, pani ginekolog powiedziała, że te tabletki nie są najlepsze bo zatrzymują wodę w organizmie i przypisała mi Yasminelle od nich nie przytyłam już. wiem, że nie każdy organizm zareaguje tak jak mój ale ostrzegam wszystkie dziewczyny, które decydują się na te tabletki.
naples
Ja biore je obecnie, wczesniej bralam inne.
Biore juz novynettki ponad rok czasu i na poczatku przez pierwsze 3 miesiace zatrzymywaly mi wode w organizmie i pojawilo sie troszke pryszczy. Ale potem ten problem zniknal, jak reka ujal.

Poza tym to kwestia indywidualna, jak na ciebie dane tabletki beda wplywac, pamietaj, ze 3miesiace to okres adaptacyjny organizmu.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.