To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

drewniany wózek dla dzieci

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zilka
Nie wiecie gdzie takie cudo można kupić? Jedyne co wyguglałam to allegro a tam nie ma takiego dachu z namiociku


eve69
a jakbys tu napisala, to moze Ci zrobia z namiocikiem? icon_wink.gif

https://www.drewniaczek.com/
zilka
CYTAT(eve69 @ Mon, 01 Jun 2009 - 02:01) *
a jakbys tu napisala, to moze Ci zrobia z namiocikiem? icon_wink.gif

https://www.drewniaczek.com/


To pierwsze co wychodzi w guglu, widziałam to ale ten wózek kosztuje 500 zł a ten mój 200 to raz, dwa ta stylizacja nie do końca mi pasuje, trzy ten mój jest taki bardziej tradycyjny, widziałam tych wózków sporo w różnych miejscach na świecie i robi na mnie bardziej solidne wrażenie niż ten drewniaczek.
Ale dzięki.
eve69
nie googlalam;-)
Moi znajomi maja wózek z drewniaczka, z płóciennym daszkiem. Ale nie wiem, czy kupiony bezpośrednio od producenta. I drogie rzeczywiście są.
grzałka
a co się robi z takim wózkiem?
zilka
Wozi dzieci na plac zabaw, dzieci wożą się nawzajem, wozi dzieci/dziecko i zabawki, dzieci/dziecko i zakupy, no nie wiem, ja widzę wiele zastosowań 06.gif
kaskago
zilko ja mam taki jak na zdjęciu, które wstawiłaś, tylko, że rama jest czerwona
kupiłam go w tym roku w lutym w tchibo w sklepie internetowym za 200 zł
generalnie wizualnie bardzo mi siÄ™ podoba
ale
jest dosyć ciężki, a nawet bardzo ciężki
jak teren jest plaski to się jedzie super ale np z górki trudno się steruje - wózek zjeżdża na nogi, właściwie trzeba go mieć z przodu, by sam zjeżdżał siłą grawitacji
w mieszkaniu, po chodniku, na ulicy jedzie super, gorzej na trawie, na wybojach

edit: widzę tylko jedno zdjęcie i nie wiem o jakim namiociku piszesz. U mnie nie ma namiociku.
zilka
Wyciągam bo wózka nadal nie mamy i nadal chcę mieć ale wolałabym za 200 zł a nie za 500... A może ktoś ma i chce sprzedać?
Agnes-3
U nas sa takie https://www.je-bolegetoj.dk/pl/Koretoj__Tra...CFUZJ3godp2ImWw czesto sprzeedaja jak dziecko wyrosnie za grosze.Moge sie porozgladac jezeli cie interesuje uzywany.
Agga
W Niemczech te wózki są bardzo popularne i często można je kupić na Flohmarkt za grosze. W niedzielę będę na jednym z nich i mogę się rozejrzeć,bo pod koniec przyszłego tygodnia wracam do Polski i mogę przywieść.
mama4
CYTAT(zilka @ Mon, 01 Jun 2009 - 08:35) *
Wozi dzieci na plac zabaw, dzieci wożą się nawzajem, wozi dzieci/dziecko i zabawki, dzieci/dziecko i zakupy, no nie wiem, ja widzę wiele zastosowań 06.gif

Jeszcze wozi sie ziemie do ogrodka icon_mrgreen.gif A musi byc drewniany? Tzn rozumiem, ze design wazny icon_wink.gif ale moze po prsotu taki:

https://reviews.canadiantire.ca/9045/071505...ews/reviews.htm


Mamy identyczny (juz chyba z 7 lat) Nic sie z nim nie dzieje, swego czasu pakowalismy go po prostu do samochodu (jest lekki) z calym dzieciecym majdanem typu wiaderka, reczniki na plaze itp. Jest latwy do umycia. Same zalety, oprocz wizualnych rzecz jasna 29.gif
ATeFKa
A my mamy taki



w zeszłym roku widziałam nad jeziorem Pana z 2 wnucząt w wieku około 3-4 lata. Wózek miał duży, cały zapakowany, nawet mówił ze jak trzeba to i te chłopaki sie zmieszczą. Wyglądał podobnie jak wóz drabiniasty. Świetny był... ale strasznie drogi. Kupiony właśnie gdzieś w Niemczech. Jacuś ma malutki i całkowicie za darmo - wujek mu zrobił na urodziny icon_wink.gif Do ciągania po podwórku w sam raz.
zilka
Dziewczyny, dzięki za info. Wydaje mi się, że ciągnięcie takiego słonia do Polski to trochę bez sensu... pogrzebię jeszcze w necie.
zilka
Po 2 a w zasadzie 3 latach mamy wózek 06.gif Polecam gorąco:



m4rusia
dla tych co nie chcą kupować to polecam wrocławskie ZOO icon_wink.gif Pełno tam tego. Może uda się wyjechac niepostrzeżenie icon_wink.gif
Nieee a tak serio... Kurcze przecież to prosta konstrukcja ... Namówię ślubnego, żeby spróbował zbudować takie cuś ....
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.