To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Buciki Ecco

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Karmen2
Mam pytanie, czy zdarzyło się mamom, które kupiły dzieciaczkom buty Ecco mieć jakieś zastrzeżenia do tych bucików? Do tej pory z czytanym gdzieś postów wydawało się że wszystko ok. Ja wczoraj kupiłam pierwszy raz sandałki, przymierzyłam córci jeden bucik..( o zgrozo..) i stwierdziłam, ze jak taka marka, to na pewno wszystko gra. Po przyjściu do domu włożyłam jej oba buciki, chciałam żeby sobie trochę pochodziła, no i zauważyłam, ze w jednym buciku paluszki wystają bardziej, a w drugim mniej (nie chodzi tu o wystawanie poza bucik, tylko w tym odsłoniętym przodzie). Zaczęłam przyglądac się bucikom i dostrzegłam, ze są trochę inaczej uszyte, co prawda nie jest to jakieś drastyczne, ale nie są to też buciki identyczne, np. poduszeczki przypadające na tylne usztywnienie bucika - jedna jest większa, zaczyna się niżej druga wyżej, widać to z zewn bucika i od środka. Nie wiem teraz co robić, czy da się to reklamować (buty były w przecenie z okazji DNIa dziecka!),poza tym nie wiem, czy te wady będą miały wpływ na rozwój jej stópek, chodzenia, postawy - nie znam się na tym. PO prostu nie mieści mi się w głowie, że w przypadku tej marki będą jakies problemy jakosciowe i w dodatku do kartonika dołączona była karteczka o ścisłej kontroli tej i każdej innej pary. WYobrazacie sobie??? jak to możliwe?
iwo1
Nigdy mi się tak w przypadku ecco nie zdarzyło,oddaj je do reklamacji
I
OLA77
ja bym reklamowała, ja do ecco nie mam większych zastrzeżeń, no może jedno- farbują, zarówno te moje jak i dziecka:)
użytkownik usunięty
Zareklamuj. Swoją drogą, to panie w sklepie ecco, w którym kupuję dziecku buty, wręcz nie pozwalają kupować, bez uprzedniego sprawdzenia obu butów. Same je zawsze dokładnie oglądają.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.