To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

pomocy

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mili4891
powiecie co to jest mój synek ma 9 miesiecy i myslałam ze wyzynaja mu sie dwujki ma spuchniete i strasznie sie slini ale zauwazyłam ze na prawej dwujce zamiast ząbka ma cos żółtego czy wten sposób moze byc ząbek czy to jakas ropa czy cos innego bo nie wiem co mam z tym robic
anax
może być ropa.niektóre dzieci mają problemy z ząbkowaniem.Najlepiej skonsultuj się z lekarzem.
mili4891
na dole wyszły mu ładne jedynki jak ma rope to od czego może to byc
an.tośka
Trudno ocenić nie widząc dziąsła, ale myślę, że to może być jakiś stan zapalny (ropa). To że jedynki wyszły ładnie i bez problemu nie znaczy, że w tym przypadku nie może się coś dziać. Co do przyczyn - to mogą one być różne, moim zdaniem powinien to obejrzeć lekarz. Doraźnie można przemyć dziąsło rumiankiem (działa przeciwzapalnie i odkażająco).
mili4891
tylko jak na mója glowe jak by to była ropa to powinna leciec jak dotykam a tu nic tak ze do konca nie wiem czy a mały nie goroczkuje i nie jest marudny moze to tylko jakis nalot na tym ząbku jutro ide do lekarza tak ze bede wiedziała tylko nie wiem czy do jutra wytrzymam bo nie daje mi to spokoju
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.