To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

bol miesni przy anginie ropnej

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ciao
mam angine ropna,antybiotyk(klacid) i od niedzieli nie widze zadnej poprawy,ten bol gardzla jakos bym jeszcze mogla zniesc ale mnie potwornie bola miesnie i stawy(myslalam ze tak jest tylko przy grypie) do tego codziennie mam goraczke 38,5
Co moge wziasc na te bole?
moko.
Tez walczę z anginą ropną i bolą mnie tylko(aż) stawy i biorę dodatkowo nurofen. Też mam wrażenie, że antybiotyk nie działa icon_sad.gif mam duomox.
Aga78
Skoro cały czas gorączkujesz i czujesz sie paskudnie, to może antybiotyk nie jest trafiony. Mysle, ze poiwnnas koniecznie wybrac sie na kontrole do lekarza. Na bole miesniowe tez bym polecala ibuprofen (Nurofen, Ibum). Pozdrawaim
skanna
Antybiotyk to chyba ma prawo działać nawet do trzech dób? Znaczy, żeby efekty jego działania było widać.
A mięśnie to bolą mnie zawsze, jak tylko temperatura idzie do góry, nie musi być nawet gorączka, wystarczy mi stan podgorączkowy.
ciao
CYTAT(skanna @ Wed, 10 Jun 2009 - 00:27) *
Antybiotyk to chyba ma prawo działać nawet do trzech dób? Znaczy, żeby efekty jego działania było widać.
A mięśnie to bolą mnie zawsze, jak tylko temperatura idzie do góry, nie musi być nawet gorączka, wystarczy mi stan podgorączkowy.


Dzisiaj czwarty dzien,po pozarciu iles tam tabletek przeciwbolowych dzisiaj ....nIC MNIE NIE BOLI brawo_bis.gif
Wiec chyba racja ze trzeba ze trzy dni sie pomeczyc a efekt po antybiotykach jest w czwartej dobie


TFU TFU kurcze a moze zapesze i jutro od nowa bedzie kongo...? 43.gif
yolkaa
Kochane a próbowałyście w takich sytuacjach działać też doraźnie, do miejscowo, żezy ulżyć tym mięśniom? Mam podobne problemy i zastanawiam się czy zastosować coś z naproksenem, żeby ulżyć sobie troszkę w cierpieniu. Myślę o np. Harpagon Forte Max, bo w wielu artykułach opisują go jako jeden z ciekawszych preparatów na ból mięśni... https://bola-miesnie.pl/skuteczny-lek-bol-plecow/ Kurcze, nie wiem na co się zdecydować, co uważacie?
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.