To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Wyniki spermiogramu - proszę o interpretacje wyników

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

muchacho
Witam.
Dzisiaj odebrałem te wyniki.
Mam 32 lata. Jako dziecko miałem wnętrostwo jednego jądra. W wieku 7 lat zostało ono zoperowane i powróciło do moszny. Wiem, ze to i tak zbyt długi okres jak na te dolegliwość.
Dwa lata temu przeszedłem zapalenie jądra. Nie wiem, czy było to zapalenie jądra operowanego. Pół roku temu zapalenie sie powtórzyło. W zasadzie wziąłem 5 rożnych antybiotyków, z czego każda kuracja trwała ok 7-10 dni. Po zaprzestaniu brania antybiotyku bóle oraz obrzęk powracał. Urolog skierował mnie na badania odnośnie raka jądra. poniżej przedstawiam wyniki badań. Wizytę u urologa mam umówiona dopiero na 21 lipca, ale chciałby juz teraz wiedzieć mniej więcej co sadzić o tych wynikach. Trochę jestem zaniepokojony. Proszę o otwarte i szczere wypowiedzi. Dziękuję za komentarze. Poznałem dziewczynę i dobrze mi z nią. chciałbym wiedzieć jakie mam szanse na to by mieć dzieci.

Wyniki badań pod linkiem:
https://img229.imageshack.us/img229/692/001v.jpg
użytkownik usunięty
[post usunięty]
muchacho
Serdecznie dziękuję za tak wyczerpującą odpowiedz. Nie ukrywam, iż trochę na duchu mnie to podniosło. Cała nadzieja w ruchliwości. Dziękuję raz jeszcze i Pozdrawiam. icon_smile.gif. Za jakieś 3-4 miesiące zajrzę tu znowu z nowymi wynikami. mam nadzieje, że będą lepsze.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.