To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

okolice Karwi

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agnese
Polećcie coś ciekawego w okolicach Krwi do zwiedzania- dysponujemy autem i tak w promieniu ok 50 km
ani75
To może być wycieczka do Jastrzębiej Góry,na Hel a niektórzy jeżdżą też do Trójmiasta tam już miejsc do zwiedzania nie brakuje ale to już nie wiem czy ponad 50 km by nie wyszło.W Chłapowie jest też wąwóz Chłapowski-nie byłam ale podobno wart odwiedzenia.Najlepiej wcześniej poprzeglądać strony int oraz przewodniki i mniej więcej wybrać miejsca wycieczek,ja nawet robię sobie taki plan i potem zawsze wiem gdzie się udać bez zastanawiania się. icon_biggrin.gif
Agnieszka AZJ
Skansen Wsi Słowińskiej w Klukach też się chyba w promieniu 50 km mieści. I wydmy w Łebie.
agnese
ja oczywiści przejrzałam wiele stron, ale czasami są ciekawe rzeczy, godne polecenia icon_smile.gif odkryłam np wioskę kowbojska o której nigdy wcześniej nie słyszałam.
Chcę sobie właśnie wynaleźć miejsca na zwiedzanie i jechać z przygotowanym planem
Jastrzebia Górę, Hel i Trójmiasto juz zwiedzaliśmy, Krokowie, i jakiś skansen też
ten wąwóz brzmi ciekawie
agabr
Polecam przewodnik Pascala" Polska z dzieckiem".b
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.