To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

tornister...

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

krolewienka
jak w temacie - potrzebuję sugestii, opinii, wad i zalet tornistrów.
mamy z mężem po jednej chrześniaczce. obie od września maszerują do szkoły. w zwiazku z tym doszliśmy do wniosku, że żeby trochę odciążyć "wyprawkowo" rodziców, w ramach prezentów urodzinowych, które mają w okolicach września, dziewczyny dostaną od nas tornistry. i teraz tak: wydawało mi się to proste, dopóki nie zaczęłam szukać. bo ogrom tychże mnie poraził.
więc tak:
chciałabym, żeby były "dziewczyńskie", ale przede wszystkim dobrze wyprofilowane, wygodne, wytrzymałe. podobają mi się takie komplety: tornister, piórnik, worek na kapcie (np. herlitz). no i żebyśmy się zmieścili tak do 200 zł za jeden. podzielcie się opiniami, każde doświadczenia tornistrowe mile widziane icon_smile.gif
do września niby jeszcze czas, ale musimy kupować jeden w jednym miesiącu, więc wiecie... tik_tak, tik_tak... icon_wink.gif
grzałka
https://www.maluchy.pl/forum/tornister-t47571.html
krolewienka
CYTAT(grzałka @ Fri, 12 Jun 2009 - 12:49) *



o dzięki Ci dobra kobieto 06.gif oczywiście nie wpadłam na to, żeby poszukać 43.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.