To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

kiedy zniknie pokarm?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

martwin
Dziewczyny nie karmie piersią już od 2 lat a nadal jak przycisnę pierś widzę mleko, nie jest tego dużo ale wolałabym by mi to zanikło. co mam z tym zrobić? czy to normalne? a wy jak długo miałyście pokarm w piersiach?
beata1104
Powiedz o tym ginekologowi przepisze pigułki na spalenie pokarmu
Tuni
Jak długo karmiłaś?
MamaOkrąglinków
a myślałam że tylko ja mam taki problem, ja też mam pokarm chociaż nie karmię już pół roku i myślałam że to jest długo, więc "jestem normalna" icon_biggrin.gif a po jakim czasie może lekarz przepisać te tabletki na spalenie?
maminka43
o,zawsze chciałam o to zapytać,bo u mnie to juz prawie trzy lata,a jak przycisnę to kropelka pokarmu sie pokaże icon_rolleyes.gif
nawet zawsze zapominałam ginowi o tym powiedzieć...
Tuni
Nie odpowiedziałaś na ,oje pytanie , więc spróbuję odpowiedzieć i tak.
Im dłużej karmiłaś, tym dłużej może trwać "powrót do normy" czyli ustabilizowanie hormonalne.
tolala
Ja wlaśnie odkrylam, że choć od ponad trzech miesięcy nie karmię, dalej mam pokarm. Karmilam póltora roku; ciekawe kiedy sam zaniknie?
Czy to jest szkodliwe dla zdrowia?
Ewcia!
mój lekarz mówił : nie przyciskać icon_smile.gif
bardziej szkodliwe dla zdrowia są na pewno tabletki "na spalenie" - przecież hormonalne
użytkownik usunięty
[post usunięty]
gumiśka
ja karmiłam rok, a pokarm utrzymuje mi się nadal już prawie pół roku:/ denerwuje mnie to, mój gin też nie kazał przyciskać... a staramy się z mężem o dzidzia drugiego i nie wiedzieć czemu zajść nie mogęicon_sad.gif czy to przez tąPROLAKTYNĘ??????
isllandia
Ile zatem powinno się czekać na unormowanie sytuacji?
Aga78
Kwestia utrzymywania siÄ™ wycieku z piersi po karmieniu jest indywidualna.

U niektórych kobiet może utrzymywać się nawet do roku lub dłużej. Jeżeli towarzyszą temu zaburzenia miesiączkowania, problemy z zajściem w ciążę - stanowi to wskazanie do wykonania badań hormonalnych (poziom prolaktyny oraz ewentualnie innych żeńskich hormonów płciowych, czasami także TSH w kierunku zaburzeń tarczycy).

Na tej podstawie można podjąć decyzję co do ewentualnego włączenia leczenia.


Pozdrawiam serdecznie
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.