To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

dla naiwnych czy nie?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

wiesiołek
Byle "g" dla naiwnych (w stylu np.magicznych uzdrawiajacych pierścieni icon_wink.gif ) czy coś sensownego? Co o tym myślicie?

https://gramida.pl/product_info.php?cPath=2...;products_id=61
zilka
Wiesz co, wziąwszy pod uwagę, że ten sam sklep oferuje "Nawilżające z żelem rękawiczki i skarpetki" oraz "APARAT DO ZAPOBIEGANIA KATAROWI SIENNEMU I ALERGI za pomocą promieniowania świetlnego!" miałabym poważne wątpliwości... 06.gif
wiesiołek
O rany, mają też koc z egipskiej bawełny za.... 225zł. Pewnie te za 25zł z "polskiej icon_wink.gif bawełny" nie umywają się...
marghe.
Akurat egipska bawełna jest b. dobra jakościowo..
Potwora
Myślę, że oszczędzacz gazu ma sens, trochę go jednak ucieka od spodu garnka icon_wink.gif pewnie też lepiej przewodzi ciepło bo bezpośrednio się nagrzewa i przewodzi je do naczynia, z którym się styka = mniejsze straty energii wynikające z rozproszenia. Aczkolwiek cena wydaje się dość wysoka, nie wiem czy pamiętacie ale w podobnym celu używano kiedyś płytek azbestowych.
Potwora
CYTAT(zilka @ Fri, 19 Jun 2009 - 21:26) *
Wiesz co, wziąwszy pod uwagę, że ten sam sklep oferuje "Nawilżające z żelem rękawiczki i skarpetki" oraz "APARAT DO ZAPOBIEGANIA KATAROWI SIENNEMU I ALERGI za pomocą promieniowania świetlnego!" miałabym poważne wątpliwości... 06.gif


Aparat do zapobiegania katarowi to nic innego jak stara znana lampa na podczerwień, tylko w dość odmiennym kształcie i końcówkach do umieszczenia wewnątrz nosa icon_wink.gif

Kiedyś pytałam na forum o lampy Zeptera i na podczerwień - kupiłam tą drugą dla moich rodziców: sprawdza się znakomicie rozgrzewając ich bolące plecy czy stawy.
wiesiołek
CYTAT(Ola Fisia @ Sat, 04 Jul 2009 - 00:48) *
Aparat do zapobiegania katarowi to nic innego jak stara znana lampa na podczerwień, tylko w dość odmiennym kształcie i końcówkach do umieszczenia wewnątrz nosa icon_wink.gif


Ale czy rozgrzewanie nosa likwiduje katar sienny i alergie? 23.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.