To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jajeczkowanie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Katarzyna_1979
Gdy przychodzi dzień jajeczkowania strasznie zaczyna mnie boleć brzuch dołem, nawet siadanie nie jest przyjemne.

Czy Wy też tak macie, jak sobie z tym radzicie, czy to jest normalne??
camillaz
Ja też tak teraz mam, od jakichś kilkunastu miesięcy. Ból jest czasem nie do wytrzymania 29.gif Na początku nie wiedziałam co mi jest, ale na szczęście gin mnie oświeciła, że to tylko taka bolesna owulacja icon_wink.gif Tak więc na pewno jest to normalne icon_wink.gif
A jeśli chodzi o radzenie sobie z tym, to mi nic przeciwbólowego nie pomaga, na szczęście ból trwa tylko jeden dzień, budzę się z nim, po południu umieram.., a już wieczorem przechodzi brawo_bis.gif 08.gif
anita
nospa forte i ibuprom i jakoś żyję, dobrze, że to pare godzin
monia2007
CYTAT(Katarzyna_1979 @ Sat, 20 Jun 2009 - 17:38) *
Gdy przychodzi dzień jajeczkowania strasznie zaczyna mnie boleć brzuch dołem, nawet siadanie nie jest przyjemne.

Czy Wy też tak macie, jak sobie z tym radzicie, czy to jest normalne??


Bóle zdarzają się raz na parę m-cy.Gorzej mam z tzw."napięciem"-muszę robić siusiu co parę min i to po parę kropli.Dopiero wtedy odczuwam ulgę.Przeważnie trwa to kilka godz.
Abotak
To ksiazkowe objawy. Tzw bole srodcykliczne. Dla mnie gorsze niz PMS 08.gif
monia2007
CYTAT(Bogusia123456 @ Sun, 21 Jun 2009 - 23:08) *
Dla mnie gorsze niz PMS 08.gif


Dla mnie też,zdecydowanie.
Edi Zet :)
Też mam bolesne owulowanie, ale mnie przerażają niestety bóle miesiączkowe. Po trójce dzieci nadal mam bolesne miesiączki. Lecę wtedy na ketonalu, bo nic innego mi nie pomaga niestety....
Katarzyna_1979
Ślicznie dziękuję za odpowiedź - fakt faktem, że to tylko 1 dzień i po problemie, ale w tych godzinach jajko można znieść icon_wink.gif

PMS u mnie równa się szał pał, nawet rybki w akwarium mnie denerwują, bo kto kazał im pływać w tę stronę icon_eek.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.