To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jush sie zalogowalem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

uociec Kuba
Witam serdecznie wszystkich ojców.
Sam mam córeczke Weronike (zaraz zaraz ile to ona ma... już wiem 10 tygodni).
I od razu mam pytanie do Was czy wasze zony tez sie tak niewysypiaja w nocy jam moja???? Praktycznie musi wstawac co godzine a czase co pół godziny.Może ma ktoś na to jakąś radę icon_question.gif
Daddy
Hej!!!

Też się nie wysypialismy jak Amelka miala 10 tyg:)))
Ale żeby na to coś poradzić (tzn na wysypianie się Twojej zony) - jest sposób. Wstawaj zamiast niej!
A jak karmi to jej w tym pomagaj icon_smile.gif

I dzielnie do przodu!!! Powodzenia!!!

Daddy
Elżbieta
sorki że się wcinam w męskie sprawy,ale mam do was pytanie od męza.Gdzie można znaleźć coś na temat porodu rodzinnego,mąż bedzie ze mna przy porodzie i chciałby wiedzieć co robić i czego sie spodziewać,co może w ogóle podczas porodu poza trzymaniem mojej dłoni,?To nasze pierwsze dziecko.
Pozdrawiam
uociec Kuba
CYTAT(Elżbieta)
sorki że się wcinam w męskie sprawy,ale mam do was pytanie od męza.Gdzie można znaleźć coś na temat porodu rodzinnego,mąż bedzie ze mna przy porodzie i chciałby wiedzieć co robić i czego sie spodziewać,co może w ogóle podczas porodu poza trzymaniem mojej dłoni,?To nasze pierwsze dziecko.
Pozdrawiam


My byliśmy na szkole rodzenia i tam pani położna opowidała nam o porodzie rodzinnym i dała ulotki, jednak dopiero kiedy pokazała film to przestałem mieć obawy czy być przy porodzie czy nie. Potem żona kupowała gazety typu "DZiecko" "Rodzice" i tam były opowiadania na temat porodu rodzinnego. Podczas porodu instrukcje i tak wydaje położna więc Twój mąż na pewno będzie wiedział co może a czego nie robić.
Ja trzymałem żonę za rękę, wycierałem jej pot z czoła i zwilżałem usta a cała reszta przyszła sama.
Powodzenia !!!!! icon_razz.gif
Elżbieta
dzieki.Myślałam może że może gdzieś w necie znajde jakieś konkretni informacje o tym dla mojego zapracowanego męża,bo lekarz ostatnio powiedział mu ż epowinien coś o tym poczytać a do szkoły rodzenia pewnie się nie wybierzemy.
Serdecznie dziekuje i pozdrawiam tatusiów
uociec Kuba
CYTAT(Elżbieta)
dzieki.Myślałam może że może gdzieś w necie znajde jakieś konkretni informacje o tym dla mojego zapracowanego męża,bo lekarz ostatnio powiedział mu ż epowinien coś o tym poczytać a do szkoły rodzenia pewnie się nie wybierzemy.
Serdecznie dziekuje i pozdrawiam tatusiów


A jednak warto szczególnie dla kobiety, która rodzi pierwszy raz.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.