To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

jakie zabawki polecacie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

agnecha
Dziewczyny jakie zabawki edukacyjne polecacie, które sie sprawdziły tzn. jakimi najchętniej wasze maluchy się bawiły i bawią.
Interesują mnie takie dla dzieci: powyżej 3miesięcy i powyżej 3 latek
mamcia79
Dla dziecka 3 letniego mogę z czystym sumieniem polecić piankę Cobi do lepienia.
My mamy takÄ… MagicznÄ… farmÄ™


Mój synek super się nią bawi. naprawdę zabawka daje mu wiele radości i zajmuje go przez dłuższy czas.
Pianka jest miękka, nie wysycha, super można ją formować, układać w stosy, ciąć a do tego robić produkcję zwierzątek icon_smile.gif
sama bardzo lubię z synem się nią bawić.
w opakowaniu są 3 kolory biały, niebieski i żółty.

a dla mam które lubią porządek, spokojnie się sprząta. nie wgniata się w nic.
maribela
AGnecha, zarówno dla małego jak i dużego icon_wink.gif dziecka super jest lego duplo! Ja akurat wygrałam w konkursie, bo w sumie sa dość dogie, ale po czasie stwierdzam ze wart kazdych pieniedzy! Ja mam zestaw ZOO i naprawde ekstra, sa dosc duze zwierzatka wiec mogly byc dla młodszego dziecka, a dla starszego klocki!
JA przerobilam wszystko, garnuszek na kloucuszek, gasienice gawedziarke, misia spiewajacego, a tak naprawde to super okazaly sie takie drewniane puzle (8 elementow). Dla maluszka to chyba njfajniejsze sa gryzaki, piszczalki albo zabawki na pałąku zawieszone np w lezaczku.
agnese
dla 3-latka - u nas ciastolina i piaskolina - pewnie ta piankolina tez by się sprawdziła
kuchenka i gotowanie, wszelkie puzzle i gry jak tęcza, piotrus pan, memory
wszelkie figurki oraz ksiażeczki szczególnie te z naklejkami
Izzka
My mamy ta farmÄ™, sprzÄ…ta siÄ™ genialnie !!!!!
lepi siÄ™ jeszcze lepiej icon_biggrin.gif
fajne te zwierzaki moim ulubieńcem jest koń - to pewnie przez słabość do tych zwierzaków, ale są super. Pokazałabym zdjęcia ale nie wiem jak się wkleja icon_razz.gif
mama_do_kwadratu
spammmmmmm
Nessi
Wiem, że wiele mam nie lubi firmy Fisher Price, ale my z Majką ja po prostu uwielbiamy icon_smile.gif Zabawki są (prawie icon_wink.gif ) niezniszczalne. Mamy jeździk, kulę do nauki raczkowania, aparat, żółwika, piramidkę, garnuszek i nasze ukochane krzesełko uczydełko (kupione zresztą od jednej z forumek icon_wink.gif Majka po prostu je ubóstwia, od kiedy skończyła 8 miesięcy najchętniej bawi się właśnie nim icon_smile.gif
aisha1111
dla niemowlaka - wszystko grające, mrugające, piszczące i poruszające się. dla dwulatka - kupiliśmy ostatnio klocki mega bloks (chyba tak to się nazywa) - takie wielkie lego. i to był strzał w dzisiątkę. w dodatku skorzystaliśmy z pomyłki supermaketu i zamiast napisanej ceny 3 funty za 12 klocków zapłaciliśmy funta icon_biggrin.gif:D więc dokupiliśmy brakujące 3 paczki
corti
Nasz na co prawda 2 lata, ale uwielbia ciuchcie i tory Tomka i przyjaciele seria Take&play są na magnesach, więc można łaczyć ciuchcie, wszystkie zabawki poszły w kąt nie ruszane i tylko tym się bawi w domu. A dla niemowlaka może przyrząd gimnastyczny.
ewks
Mojej córce jak miała niecałe 3 latka zaczęłam kupować puzzle, uważam, że świetnie rozwijają wyobraźnię, uczą koncentracji, cierpliwości , myślenia. Mała uwielbia układać, teraz ma 4 lata a ja kupuję jej puzzle już od 6 lat bo te mniejsze nie opłaca mi się już kupować bo 10 minut i ułożone a tymi musi się trochę pomęczyćicon_smile.gif. Nawet jak już nudziły jej się jakieś to brało i układała od drugiej strony ( bez obrazka). W domu mamy ogromny stos gier i puzzli i uważam , że jest to bardzo korzystna zabawa a zarazem nauka dla maluchów.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.