To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Pożegnalne spotkanie.

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kachaaa
Kochane niestety nadszedł czas kiedy musimy spakować manatki i opuścić Wrocław icon_sad.gif więc może jakieś małe spotkanko pożegnalne ( o ile macie ochotę mnie zobaczyć po raz ostatni na bardzo długo ).
spotkanie w parku z dziećmi albo w jakiejś knajpie bez dzieci, ja się dostosuje bo bardzo bym chciała Was zobaczyć.
Wyjeżdżam po 20 lipca.
użytkownik usunięty
Kasia, no coś Ty? A co ze szkołą Wojtusia?
Koniecznie sie trzeba zobaczyc. Moze w weekend?
Monika ww
Kachaaa, ja tez bardzo chetnie sie z Toba spotkam, ale wracam dopiero 12.lipca i do 17. bede we Wroclawiu, takze jesli spotkanie bedzie w tym terminie, to przyjde icon_smile.gif

pozdrawiam

ps. nie mam polskich znakow
Potwora
Ja chętnie. Jestem we Wrocławiu do końca lipca aczkolwiek 18 mam imprezkę rodzinną icon_wink.gif
tyczka
Żałuję, że nie miałam okazji Cię poznać, niemniej jednak, nie wiem, kiedy przyjdzie mi odwiedzić Wrocław- pewnie po wakacjach i to na krótko.
kachaaa
to może 16.07 ?
tyczka zapraszam do centralnej polski w takim razie
kachaaa
CHCIAŁABYM BARDZO PODZIĘKOWAC WSZYSTKIM DOLNOŚLĄSKIM MALUCHOWYM MAMUSIĄ
za spotkania
za cierpliwość
za pomoc
za to że jesteście
do zobaczenia kiedyś gdzieś icon_smile.gif i oczywiście zapraszam
użytkownik usunięty
Trzymaj się Kasiu! I powodzenia na nowej drodze życia (w pewnym sensie wszystko zaczynasz od początku icon_wink.gif ). I życzę żeby Wojtuś się dobrze zaaklimatyzował w nowym miejscu. I żeby Hubert dobrze rósł. Pozdrowienia dla Tomka.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.