To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Żyrafa Sophie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

brak czyli fiolka
Hej Dziewczyny,

czy któraś z Was kupiła dla swojego malucha tą słynną żyrafkę Sophie?

https://www.nowamatkapolka.pl/go/_info/?use...494&lang=pl

Jeśli tak to podzielcie się opiniami. Warto?
Mój maluch zaczyna ząbkować no i się zastanawiam, kupić czy nie?
dankin-82
żyrafki nie miałam ale po programie Zawitkowskiego nabyłam psie zabawki 37.gif i okazały się faktycznie rewelacją, przetestowałam na Kulce; są super wykonane i tanie icon_wink.gif


agnese
jak dla mnie cena zabójcza za coś co może zastąpić każdy gryzak
agabr
moja corka dostala bo zyrafa i bo sophie, zatrzesla sie do niej ale ona generalnie mietosi wszystkie zabawki wiec nie wiem jak byloby gdyby to byla np krowa sophie.b
Adriannna
Wlasnie ze wspomniana zyrafa mialam przyjemnosc "sie poznac" w ostatni weekend...jak dla mnie najzwyklejsza na swiecie piszczalka. Za to synek przyjaciolki do ktrego owa zyrafa nalezy, zdacydowanie uwaza ja za wyjatkowa, poniewaz nie wypuszczal jej z reki nawet na chwile, wiec cos musi jednak w sobie miec 08.gif
okko
Kubus dostał taką żyrafe od koleżanki z Francji- ale był juz wtedy duzy- chyba 2 latka ponad miał i zabawka gdzies lezy nieuzywana-.
katiek
Może kupię takową Tomkowi, choć cena faktycznie spora... Ale on się ślini jak szalony i pcha do buzi wszystko co umie (czyli na razie głównie ręce) Smoczka mu kupować nie chcę, tradycyjnych gryzaków nie umie dobrze złapać. Może to by było to?
fiefiórka kanadyjska
załamałam się tą ceną, ogłupieli chyba icon_eek.gif . Aż sprawdziłam dla pewności w sklepie, w którym kupowaliśmy tę żyrafę dla chrześnicy małża - $21.99, co nawet przy średnim na jeża zarobku, czyli $12 na godzinę, nie jest wysoką ceną. Natomiast pamiętam ile się musiałam napracować w Polsce, żeby zarobić 63 zł icon_confused.gif
Jalla
CYTAT(OLA19833 @ Thu, 13 Aug 2009 - 12:52) *
Witam, włsanie zakupiłam ową zyrafkę sophie dla mojej córki zapłaciłam za nią 64 zł puls koszt przesyłki ,a teraz widzę że jest ona już na allegro. Przesyłam link

https://allegro.pl/item712900383_zyrafa_sop...t_swiatowy.html

pozdrawiam

Pierwszy i jedyny jak do tej pory post na forum. Czyżby kryptoreklama?
Jalla
... a w temacie - kuzynka dostała w prezencie dla córeczki od naszej ciotki z Francji.
Żyrafka wygląda jak zwykła gumowa zabawka. Nic specjalnego.
n00wa
No i ja kupiłam... Drogie to i rzeczywiście wygląda jak piszczałka dla psa:) ale jest fajna matowa i nie wypada Olusiowi z rączek (ma 3m-ce) no i jak piszczy to Olo z nią gada. W sumie fajna za żyrafka ale nie jestem do końca przekonana czy na pewno warta tej ceny. No chyba że rzeczywiście zrobiona z tych wszystkich zdrowych surowców jak deklarują na opakowaniu:)
Jodiee
[post edytowany przez administratora]
gravida
Taaak, Jodieee, taaak i dlatego Twoj pierwszy post na tym forum to odgrzewanie starych kotletow z ostatnim postem z 2010 roku...

BTW, szkoda, bo akurat zyrafke moj synek icon_wink.gif moze polecic. Na poczatku sie opieralam, ale , poniewaz nadzialam sie na promocje, to kupilam. Dziec kocha zwierze miloscia wielka, mietosi ja, gryzie, rzuca, przytula itd. Ma inne piszczace zabawki, ale omija je silnie. Ja to sobie tlumacze tym, ze on od poczatku lubil zwierzeta z konkretnymi, czarnymi oczkami.
Simia
Ta zabawka jest warta każdego wydanego na nią grosza.

Miałam okazję poznać jej historię, proces produkcyjny, cefrtyfikaty już jakiś czas temu, obdarowałam nią kilkoro dzieci - w każdym z przypadków stawała się nr 1. Warto o niej poczytać - jest bezpieczna dla malucha. To kultowa zabawka we Francji od 50 lat - podobno w niezmienionej formie icon_smile.gif.

Podsumowując: WARTO a nawet trzeba icon_wink.gif
Adriannna
Piszac mojego pierwszego posta w tym watku posiadaczka zyrafy nie bylam, potem jednak sie nia stalam...a raczej stalo sie nia moje dziecko, no i milosc wybuchla ogromna. Wszedzie z nia musiala byc. Niestety podczas jednego z wypadow na zakupy zyrafa nam gdzies wypada...nie bylo wesolo, ale na szczescie A. duzo podrozuje i przywiozl nastepna prosto z Francji, kuüiona za grosze w porownaniu do polskich cen. Dziecko bylo przeszczesliwe. Do dzisiaj ja mietoli. U nas sie sprawdzila.
użytkownik usunięty
[post usunięty]
Simia
CYTAT(użytkownik usunięty @ Sun, 14 Aug 2011 - 23:50) *
cytowany post usunięto


chyba jednak nie do końca icon_smile.gif i dobrze, bo marketing to nie zawsze bzdury icon_wink.gif zabawka jest przegenialna, choć mocno niewyględna i jakichkolwiek nie używano by działań marketingowych, po prostu DZIAŁA na maluchy.
Użytkownik usunięty
CYTAT(użytkownik usunięty @ Sun, 14 Aug 2011 - 21:50) *
cytowany post usunięto


I ja! I ja mam... Dlatego Kamilka nie ma jeszcze żyrafki Sophie kupionej przez swoją stukniętą ciotkę... Choć staram się, by miała wszelkie absolutnie_niezbędne_do_życia_newsy. Od wody termalnej podczas porodu, poprzez chustę do noszenia, po zabawki. No lubię dopieszczać tą małą glistę icon_biggrin.gif Ale żyrafka Sophie jakoś do mnie nie przemówiła... chociaż - nie ukrywam - zaczynam się łamać 37.gif
gozar
A ja się złamałam wczoraj po północy w trakcie czytania tego wątku. Kupiłam Zośkę synkowi mojej przyjaciółki , która urodziła 3 dni temu. Pomyślałam sobie, że to będzie lepszy prezent niż kolejne śpioszki czy grzechotka. Moje dzieci nie miały, więc postanowiłam wypróbować działanie na nie swoim, bo kiedyś kto wie...kto wie...
Choco.
Maciek ma Żyrafkę, kocha bezgranicznie i zakochała się w niej również moja bratanica więc nie było wyboru, trzeba było kupić. Nie wiem, co ta zabawka w sobie ma, ale Maciek śmieje się już na sam jej widok, potrafi miętosić ją przez godzinę, śmiać się do niej, gaworzyć itp. Polecam, chociaż cena powala- więc jeśli ma się okazję kupić we Francji lub na promocji, to warto skorzystać.
Adriannna
CYTAT(Simia @ Sun, 14 Aug 2011 - 23:24) *
zdecydowanie NIE



Oj chyba jedna troche tak. Ja pamietam, ze pierwszy raz o zyrafce uslyszalam z racji tego jaka stala sie modna wsrod Hollywodzkich gwiazd, potem stala sie rowniez modna wsrod gwiazd i "gwiazd" polskich...i fakt byl czas kiedy miec zyrafke bylo bardzo trendy co tez i mnie zniechecilo. Zreszta jak widac nie tylko i mnie, przez co np. Sophie zyrafy nie miala, a szkoda bo jest naprawde fajna. Noemie dostala w prezencie od dziadkow, potem od taty. Zyrafka jest miekka, latwo wydobyc z niej glos nawet najbardziej watlemu dziecku no i ladnie pachnie wg mnie, poza tym dobrze sie ja trzyma w raczce.
Simia
CYTAT(Adriannna @ Mon, 15 Aug 2011 - 15:31) *
Oj chyba jedna troche tak. Ja pamietam, ze pierwszy raz o zyrafce uslyszalam z racji tego jaka stala sie modna wsrod Hollywodzkich gwiazd, potem stala sie rowniez modna wsrod gwiazd i "gwiazd" polskich...i fakt byl czas kiedy miec zyrafke bylo bardzo trendy co tez i mnie zniechecilo. Zreszta jak widac nie tylko i mnie, przez co np. Sophie zyrafy nie miala, a szkoda bo jest naprawde fajna. Noemie dostala w prezencie od dziadkow, potem od taty. Zyrafka jest miekka, latwo wydobyc z niej glos nawet najbardziej watlemu dziecku no i ladnie pachnie wg mnie, poza tym dobrze sie ja trzyma w raczce.




No ale stała się modna a raczej bardziej popularna - to chyba lepsze słowo, z jakiegoś powodu icon_smile.gif
To maleństwo 50 lat pracowało na swoją renomę i popularność icon_smile.gif
mamaaMarysi
Witam, w dniu dzisiejszym otrzymałam żyrafę zakupioną na allegro w niby autoryzowanym sklepie ale mam wątpliwości czy jest oryginalna. Z informacji jakie wyczytałam zabawka powinna pachnieć a moja śmierdzi gumą. Czy w przypadku Waszych zabawek jest podobnie?będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam
Vella
CYTAT(mamaaMarysi @ Mon, 23 Jan 2012 - 19:51) *
Witam, w dniu dzisiejszym otrzymałam żyrafę zakupioną na allegro w niby autoryzowanym sklepie ale mam wątpliwości czy jest oryginalna. Z informacji jakie wyczytałam zabawka powinna pachnieć a moja śmierdzi gumą. Czy w przypadku Waszych zabawek jest podobnie?będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam

Prawdopodobnie kupiłaś podróbkę.
Tu jest porownanie oryginału i fałszywki, sprawdź sama: https://zyrafa-sophie.pl/content/18-porownanie
amania
No to mnie zaciekawiłyście tą żyrafą.
I zamówiłam. Mam nadzieję, ze Antosiowi się spodoba.
Owca
Spodoba się. Już jej przecież próbował icon_wink.gif

Matylda lubi bardzo swoją Sophie icon_smile.gif
Latte_macchiato
Nina ma i bawi się ale czy bawi sie nia częściej niż innymi ... nie. Za pierwszym razem gryzła i bawiła się ok 30 min a teraz (po dwóch dniach) zabawka jak każda inna. Kupiłam oryginał.
Edziia
Ale mnie zaciekawiła ta Żyrafka icon_smile.gif Milan jak się urodził to podostawał gryzaków, grzechotek, pozytywek itp. gadżetów tyle, że ja nic takiego nie będę kupowała, więc może w Żyrafkę zinwestuję, skoro polecacie icon_smile.gif
iwopos
Ta Sophie to kultowa zabawka we Francji. Na całym świecie sprzedanych ponad 20 mln egzemplarzy. To chyba najlepszy dowód na to, że warto ją kupić? [edit: moderacja]
netrir
Dokładne informacje o bezpieczeństwie a raczej zagrożeniach jakie mogą płynąć z używania tej modnej żyrafy pod tym linkiem: [edit: moderacja]

Decyzję pozostawiam Wam icon_smile.gif
Kumpelka
Mój maluszek znudził się już ta żyrafką, teraz interesują go kolorowe zabawki jak te z kauczuku https://www.niczchin.pl/60_lanco-toys Bardzo przypadła mu do gustu piłka sensoryczna ,która pobudza jest zmysł dotyku - jak wiadomo dzieci biorą różne rzeczy do buzi i dlatego wolę kupić coś ,co mu nie zaszkodzi. Ta zabawka jest wykonana z przyjaznej dla maluszka farbki spożywczej.
kuna87
Jakiejś super furory u nas nie robi.
Owszem bawił się. ale.. podobne jak innymi, a na zeby najlepsze wszystko to co zabawką nie jest icon_biggrin.gif
lazygirl
My przez długi czas mieliśmy bzika na punkcie żyrafki. To była pierwsza zabawka naszego synka. Sentyment nadal mamy, ale niesmak niestety związany jest z jakością obsługi klienta. Kiedy wszystko jest ok, tego nie widać. Daliśmy niedawno żyrafkę w prezencie znajomym, nowiutką oczywiście. Po dwóch miesiąca rozeszła się na zgrzewach. Zdarza się pomyślałam, i zareklamowałam. Po długim oczekiwaniu dystrybutor reklamacji nie uwzględnił. Powiedział że to "naturalne zużycie materiału" :/ Zostawiam to bez komentarza.
iwopos
Pewnie, że warto !
każdy dzieciak uwielbia Sophie no i do tego jest to idealny prezent dla nowonarodzonego Dzidziusia icon_smile.gif
https://www.lelushop.pl/zyrafa-sophie.html
kuna87
U nas ogólnie się sprawdziła, ale nie było to nasze must have
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.