To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

poród w Mikołowie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

kkasiekk
Witam wszystkie przyszłe i obecne Mamy! Czy któraś z Was planuje rodzić w Szpitalu Powiatowym w Mikołowie? A może tam właśnie rodziłyście swoje maleństwa? Jeśli tak to będę bardzo wdzieczna za wszelkie rady i opinie icon_biggrin.gif
isllandia
Ja rodziłam 25 czerwca - czekam na konkretne pytania - chętnie odpowiem - moim zdaniem lepiej nie mogłaś wybrać.
kkasiekk
Isllandia dzięki za szybką odpowiedź! Twoje info są dla mnie b. cenne bo całkiem świeże icon_smile.gif Napisz proszę czy rodziłaś naturalnie? u jakiego lekarza? u jakiej połoznej? co było Ci potrzebne z rzeczy dla Ciebie i dzieciątka, bo nie chcę jechać z całą waliząicon_smile.gif z góry dzieki i pozdrowionka serdeczne!!!
~Luna~
https://www.maluchy.pl/forum/Szpital-Powiat...wie-t59472.html - chyba o ten sam szpital chodzi ...
kkasiekk
Dzięki za info
isllandia
kkasiekk - odpisałam w wątku, do którego linka masz powyżej.
olikizafryki
Ja też rodziłam w Mikołowie, i bardzo polecam. Poród trwał 3 dni, a wiec sie namęczyłam, ale podejście lekaży i położnych nastawiało mnie bardzo pozytywnie i całą akcje wspominam miło. (Znajome które rodziły w Tychach, opowiadały że poród tam to koszmar. ) Teraz jestem w 37 tygodniu ciąży i też chce rodzic w Mikołowie, nie wyobrażam sobie innego miejsca, tylko że słyszałam że porodówka w Mikołowie ma byc remątowana, malowana itd... a wiec boje sie że mnie gdzieś odeślą. Macie jakieś wiadomości na ten temat, bo naprawde sie martwię. Oficjalnej wiadomości na ten temat nie znalazłam, ale ma to malowac mąż znajomej i już był tam zobaczyc co i jak, podobno ma to się odbywac w połowie lipca, czyli właśnie jak ja mam termin. Teraz podobno malują ginekologie i cały dział jest zamknięty. Prosze o informacje, ja jak sie dowiem czegoś wiecej to też dam znac. 32.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.