To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Jaki termometr polecacie dla noemowlaka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

misiaq
Jak w temacie. Moj synek dzis skonczyl 4 tyg czyli przestal byc noworodkiem a wkroczyl w okres niemowlecy. Narazie nie byl mi potrzebny i mam nadzieje dlugo nie bedzie, ale wolalabym w chwili potrzeby nie biegac po aptekach i nie kupowac pierwszego lepszego termometru.

Wiem ze niektorzy polecaja te ktore mierza w uchu ale podobno sa dosc niedokladne. Zastanawiam sie czy jestem w stanie wlozyc dziecku termometr do pupy. czesc poleca takie w smoczku, ale moj maly narazie jest niechetny smoczkowi i nie wiem czy to sie zmieni a poza tym to moze byc termometr nie na dlugo bo jak 5 latkowi zmierzyc nim temperaure. No wiec myslalam o takim raczej typowym tylko elektronicznym i tu chce zasiegnac rady. Jakiej firmy dlaczego ten polecacie akurat i na jaka kwte sie nastawic.

Bardzo dziekuje wszystkim za pomoc.
an.tośka
Ja mam normalny elektroniczny "microlife", z dokładnością do 2 miejsc po przecinku. W przypadku gorączki temp. podaje już po ok 1-2 min. Od zawsze mierzę chłopakom temp pod pachą, są w stanie tak krótki czas leżeć spokojnie. Malutkiemu K mierzyłam nosząc go na rękach. Jestem zadowolona z takiego dokonywania pomiaru bo jakoś nie umiem zmiarzyc temp w pupie 37.gif
Misiaq życzę wam jednak aby termometr nie był potrzebny. icon_wink.gif
Macio
Temat poruszany:

tu

tu
misiaq
CYTAT(Macio @ Mon, 13 Jul 2009 - 09:31) *
Temat poruszany:

tu

tu


Dziekuje i przepraszam, ze nie doszukalam sie sama. Nowa tu jestem i nie zawsze daje sobie rade. A poza tym to moje pierwsze dziecko i jeszcze nie ma 6 tyg wiec nie zawsze czasu mi starcza zeby wszystko dokladnie przekopac, moze jeszcze za malo zorganizowana jestem.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.