To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

listopad

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

ANKA
a czy są tu mamuski dzieciaczków z listopada?
Moja Natalka jest z 6 listopada i jest żywym sreberkiem icon_eek.gif .

Ania
irminka2
Mój Wojtuś jest z 19 listopada. Też wszędzie go pełno, a że jest najmłodszy ( starsze dzieci 18 i 17 lat) to jest naszą maskotką i przytulanką. Trochę rosną mu różki,ale jak na niego krzyknąć , kiedy robi słodkie oczka i mówi mama kocham cię?
Widzę ,że ruch tu strasznie mały, ale może odezwą się też inne mamy. Pozdrawiam
Irmina
monixa
Pozdrawiamy listopadowe dzieciaczki i ich mamusie icon_biggrin.gif Oliwka jest od trzech dni w poważnej wink.gif grupie pięciolatków. A urodzinki ma 5 listopada.
Pa
ANKA
moniksa moja z 6 listopada icon_biggrin.gif ale do przedszkola nie chodzi i dlatego że nie mam miejsc i dlatego że pieniędzy brakuje. Może mi podpowiesz co takie dzieciaczki robią w przedszkolu to dokształce swoją w domu icon_biggrin.gif
icon_razz.gif
monixa
Ojej Anka, sorry, że tak późno, ale nie zauważyłam Twojego pytania. Mała
chodzi do przedszkola już drugi rok i jest zachwycona. Uczy się standardowo piosenek, tańczy, ma rytmikę, religię, dużo rysuje maluje itp. Ale dla mnie najważniejsze jest to, czego nie mogłam nauczyć jej w domu - nauka życia w grupie, nawiązywanie kontaktów z innymi dziećmi. Widziałam, że Oliwii tego brakowało - 4 lata była jedynaczką, a w rodzinie i wśród znajomych nikt nie ma dzieci w podobnym wieku.
Poza tym Mała jest teraz bardziej samodzielna, jeśli chodzi o jedzenie, ubieranie się itp. Umiała to już wcześniej, ale często jej się nie chciało, bo trudne, bo za długo trwa... A teraz widzi że wszystkie dzieci to robią - więc i ona chce.
W ogóle, zdaniem mojej córci "przedszkole jest fajne". A że dużo kosztuje icon_sad.gif to już inna sprawa
pozdrawiam
a gnieszka
Witam Was wszystkie-jestem tutaj calkiem nowa,ale moj synek tez urodzil sie w listopadzie,dokladnie trzynastego icon_biggrin.gif w piatek..teraz to duzy siedmioletni chlopiec,pierwszoklasista!
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.