To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

testy owulacyjne

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

mania_f
Hej! Staramy się o dziecko pół roku. Mam cykl 30 dniowy. W tym cyklu zaczęłam robić testy owu od 11 dnia cyklu, pokazywały one dwie kreseczki ( druga trochę bledsza) przez jakieś 10 dni codziennie. Myślałam, że to wina testów, więc skoczyłam po jeszcze jedno opakowanie. Teraz jest 35 dzień cyklu, a testy owu pokazują ciagle te same dwie kreseczki. W poprzednich miesiącach działały dobrze.
Może któraś miała podobnie? Acha i miesiączki ciągle nie mam - zaczęłam już mieć nadzieję.
moko.
zrób test ciążowy - wyczytałam w sieci, ze dziewczynom w ciąży - testy owu pokazywały II kreski na teście owu.
milutka
Dokładnie tak jest jak pisze Moko, zdarza się że testy owu pokazują ciążę, nawet były takie przypadki tutaj na forum, Klekotka czy to nie u Ciebie, a może u MoniZ tak było icon_rolleyes.gif
klekotka
Potwierdzam - u mnie tak było, choć do końca nie wierzyłam, że JUŻ sie mogło udać (o Nadię staralismy się ponad 2,5 roku). Test ciążowy rozwial wszelkie wątpliwości icon_wink.gif
mania_f
no i zrobiłam ten ciążowy icon_sad.gif nie wyszedł pozytywnie - nie to żebym się łudziła za bardzo, ale czy test ciążowy może się mylić?
Eta
Mania, raczej nie.
Ale jak Ci wychodzą te dwie kreski? Jedna bledsza od drugiej? Mi tak też wychodzi cały miesiąc, tylko podczas owulacji kreski obie są bardzo wyraźne, szczególnie testowa, bo to o nią tu chodzi.
mania_f
no właśnie ta testowa jest jaśniejsza... icon_smile.gif , ale nie zrobiła się grubsza pokazując owulacje - jest cały czas taka sama, jakbym nie miała owulacji w tym miesiącu
milutka
Test ciążowy może się mylić jak najbardziej.
Jeśli @ nie przyjdzie powtórz test ciązowy za kilka dni, ale aby rozczarowanie za bardzo nie bolało, to nie nastawiaj się że to oznacza ciąże, te pozytywne testy owulacyjne.
Powodzenia.
Eta
Mania, bo może w 11 dc było już po owulacji, albo jej zwyczjnie nie było.
Tą jaśniejszą kreskę traktuj jak jej brak.

Test ciążowy powtórz, jesli miesiączka się nie pojawi, oczywiście życzę Ci jak najlepiej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.