To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Panna porzÄ…dnicka

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

szantrapa
Olka siedzi na nocniku i nie widzi co robi Lu. Lu siedzi na podłodze i uczy się obsługi miotły i szufelki. Olka nie wytrzymuje słysząc dziwne odgłosy icon_smile.gif
Ola: Jałko malutka, co jobisz?
Laura (z kamienną ale pełną godności twarzą) : Miotłam Olu, miotłam
Silije
04.gif 04.gif żałuję że nie słyszałam tego na żywo 04.gif 04.gif
Pronto
04.gif
...asia...
Fenomenalne sÄ… 04.gif .
Agga
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif Genialne sÄ… icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
Arla
Super 04.gif
Myssia
CYTAT(Silije @ Sun, 19 Jul 2009 - 20:00) *
04.gif 04.gif żałuję że nie słyszałam tego na żywo 04.gif 04.gif

ja również 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif 04.gif
piękne!!!!!
ale samo "miotłam" jest samo w sobie genialne!!! 04.gif 04.gif
Edi Zet :)
icon_smile.gif
ewita 77
04.gif
prosimy o dokładkę..
szantrapa
CYTAT(Myssia @ Fri, 24 Jul 2009 - 11:29) *
ale samo "miotłam" jest samo w sobie genialne!!! 04.gif 04.gif


Piękne, prawda? Lusia ma takie "swoje" słowa, choc ogólnie ma duzy zasób słownictwa jak na swój wiek.
Z tym więcej będzie gorzej, bo nie zapisuje na bieżąco i głowa pusta jak chcę Wam cos wrzucic icon_sad.gif Muszę zacząc chodzic z dyktafonem icon_wink.gif
Z tych słów dziwacznych Lu, w pamięci mam jedynie "nochac" zamiast "wąchac". Zabawna jest biegając po myciu do wszystkich , z prośbą "ponochaj Jałę, pacha mydełkiem"

I przypomniało mi się jeszcze wczorajsze wejście Olki. Zazwyczaj mówi do mnie normalnie, mamo, mamusiu, ale wczoraj przeszła samą siebie. Podchodzi, klepie mnie w ramię i mówi : Nie martw sie Magda, wygramy.
Potem wieczorem jeszcze jedna akcja, porozpinały się zatrzaski w poduszce taty, Ola ogląda i pod nosem do siebie: No ładnie , Magda rozpięła a teraz ja pół dnia bede się męczyc z zapięciem.

Czasami mnie rozkładają icon_smile.gif
oluśia
04.gif Te dzieciaki 04.gif
Myssia
04.gif 04.gif 04.gif
Super!!!
Kacperski też ostatnio coraz częściej mówi do nas po imieniu 04.gif 04.gif ale żartem oczwyście, żartem 06.gif
Kitka*
Moitłam-świetne! icon_biggrin.gif
Dominik zamiast wąchać mówi popachniać.
grzałka
CYTAT(Kitka* @ Wed, 29 Jul 2009 - 22:14) *
Dominik zamiast wąchać mówi popachniać.


chłopaki identycznie, ale bez "i"- popachnić
A.L.
CYTAT(grzałka @ Wed, 29 Jul 2009 - 22:35) *
chłopaki identycznie, ale bez "i"- popachnić


bez "a" icon_smile.gif

Dziewczyny swietne. Zapisuj Magda, zapisuj.
monikadu
Witam! Pozwolę sobie dopisać troszkę do Waszego wątku. Mój syn Antoś, gdy miał dwa latka, zakładał czapkę z daszkiem tak, że zakrywał prawie całe oczka (trochę mu to zostało do dziś). Ja go upominam: "Tosiu popraw czapę, bo ty nic nie widzisz". On mi na to: "Widzę". Ja: "Ale co ty widzisz?", a Antoś rozbrajająco: "Czapę widzę!". icon_biggrin.gif
Pozdrawiam
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.