To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Finding Forrester

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

wiesiołek
Wczoraj, niczego nie świadoma obejrzałam na Polsacie film pod oryginalnym tytułem "Fnding Forrester" nie włącłam od samemgo początku i nawet nie wiem jaki mu nadano Polski tytuł...) Film tak zrobiony , że uwierzyłam iż to beletryzowany dokument. Dziś zamierzałam znaleźć jakąś ksiażkę autorstwa bohaterów filmy i przeczytać icon_redface.gif no i okazało sie, ze to tylko fikcja. Ale jaka piękna... Sa tu jeszcze inni równie nieświadomi albo równie oczarowani tym filmem?
Pronto
Wiesiołku, czy chodzi o ten film?

Jeśli o ten i pasują Ci takie klimaty, to proponuję Ci Buntownika z wyboru. IMO lepszy, a nie aż tak ckliwy i nie ma tego nachalnego wrażenia robienia "pod zamówienie społeczne".
ewita 77
CYTAT(wiesiołek @ Wed, 22 Jul 2009 - 15:56) *
. Sa tu jeszcze inni równie nieświadomi albo równie oczarowani tym filmem?

Oczarowana może nie ale bardzo fajnie się go oglądało.
wiesiołek
CYTAT(Liberi @ Wed, 22 Jul 2009 - 23:06) *
Wiesiołku, czy chodzi o ten film?



tak, tak, to ten film icon_smile.gif
Tego "społecznego zamówienia" mocno nie czułam , bo wbiłam sobie w głowę , że to beletryzowany dokument. 37.gif
Kurcze, ale ból rozczarowania , że ksiazki Forrestera nie istnieją nadal mi pozostał ...

Sprawdzę i ten drugi film, który proponujesz.

PS. Pod linkiem, który podalaś jest parę komentarzy na temat tego filmu i wszystkie bardzo pozytywne.
Ciocia Magda
Ja wczoraj obejrzałam "Z górki" (Coming Down the Mountain) na Jedynce. Też mi się bardzo spodobał. A chłopak, który grał główną rolę to chyba wyrośnięty bohater "Był sobie chłopiec" (brwi nie do podrobienia)

PS: A swoją drogą - Szukając siebie (czyli wiesiołkowy Forrester) i Buntownik z wyboru (Good Will Hunting) to filmy tego samego reżysera - Gusa Van Santa.
Pronto
CYTAT(wiesiołek @ Thu, 23 Jul 2009 - 12:53) *
tak, tak, to ten film icon_smile.gif
Tego "społecznego zamówienia" mocno nie czułam , bo wbiłam sobie w głowę , że to beletryzowany dokument. 37.gif

Szukając siebie powstał na fali sukcesu Buntownika z wyboru - na scenariusz rozpisano konkurs - to się nie mogło dobrze skończyć. icon_smile.gif


CYTAT
PS: A swoją drogą - Szukając siebie (czyli wiesiołkowy Forrester) i Buntownik z wyboru (Good Will Hunting) to filmy tego samego reżysera - Gusa Van Santa.

I dzięki temu jest to sprawnie nakręcony film ze wzruszającymi momentami w odpowiednich momentach. icon_razz.gif Jednak brakuje mu iIMO wdzięku, który miał Buntownik z wyboru. IMO, kolejna bajka z cyklu "I ty możesz zostać bohaterem".
ALE niektórzy ten właśnie film wolą - ze względu na Seanna Connery.

RobiÄ™ siÄ™ malkontentem. icon_eek.gif
wiesiołek
CYTAT(Liberi @ Thu, 23 Jul 2009 - 14:28) *
RobiÄ™ siÄ™ malkontentem. icon_eek.gif


Jednak nadmiar świadomości szkodzi. Nie wiedziałam , że film na zamówienie i byłam zachwycona, a teraz wiem i ... przyjemność mi psujesz, buuu
Pronto
Przepraszam, już nic nie powiem. icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.