To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Władysławowo kto sie wybiera od 1 sierpnia

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

inna_od
Jade do Ustronia morskiego na tydzien czasu od 1 sierpnia do 8 sierpnia. Poszukuje dobrego towarzystwa.
inna_od
zmiana planow jade do Wladyslawowa
renek35
Chętnie poznam opinie o Władysławowie ...planuję wysłać tam dziecko na kolonie ...
Edzia2
ja byłam we Władysławowie dwa lata temu i polecam icon_smile.gif
co prawda tłumy ludzi ale jak to w sezonie nad morzem wszędzie tak jest icon_sad.gif polecam super restauracje Pod Papugami stołowaliśmy się tam nie raz icon_smile.gif
w tym roku tez się wybieramy ale ze względu na mój stan będzie to wczesna wiosna a nie latem 21.gif
beata1104
Byliśmy we Władysławowie w zeszłym roku dużo ludzi , a kwaterke mieliśmy w Chłapowie 300m od morza, 1 km do biedronki we Władysławowie. Super było, z dziećmi idealnie (choć troszke pod górke) ale zacisznie i spokojnie wieczorami icon_smile.gif Wojtek miał 3-m-ce
Litka
możesz podać namiar gdzie byliscie?
sdw
Jak przez lata całe kochałam Władyslawowo, tak ostatnimi czasy mnie od niego odrzuca. Ostatnio byłam tam tam w sierpniu 2008, sławić Boga, bez dzieci. Z dziećmi chyba bym dostała obłędu. Takich dzikich tłumów nie widziałam tam przez ostatnie dwadzieścia lat. Nawet w najodludniejszym miejscu plaży, niestrzezonej ofkors, trudno było znaleźć miejsce później niż o 8 rano icon_confused.gif Jako, ze ze Ślubnym, jako słomiani rodzce, docieralismy na plażę kole 12.00-13.00, to zdarzało się, że siedzialiśmy z nogami pod brodą. tlum zaś, nawet idąc sie posilić nie zn=bierał swoich grajdołów. Nic dziwnego, pewnie po posiłku nie znalazłby miejsca, by rozłożyć choćby recznik.

Władysławowu w obecnym kształcie mówię zdecydowane NIE! Co mnie boli, bo kocham to miasteczko.
bumbum
MY we Władku byliśmy trzy razy,raz na wczasach a dwa razy przejazdem żeby skorzystać z ich pysznej kuchni.W zeszłym roku wakacje spędzałam w Chałupach z 1,5 roczną córką i wybrałyśmy się do Władka-dziecko zachwycone,ona kocha tłumy i jak coś się dzieje.
W tym roku także wybieramy się do Władysławowa ale bardziej ze względu na atrakcje dla dziecka które oferuje campnig bo jak wiadomo z pogodą różnie.
Wybieramy siÄ™ tam https://www.pomaranczowe.pl/
beata1104
My byliśmu tu
https://www.abra.lezak.pl/
Rosse
my też w tym roku wybieramy się do Władka końcem maja ze względu na ciążę
i troszkę mam wątpliwości czy będziemy mieć co tam robić przed sezonem?!
zawsze jeździlismy do Trójmiasta a tym razem dla odmiany do Władka i stąd moje wątpliwości
mam nadzieję, że się nie rozczaruję
bumbum
rosse myślę że na brak atrakcji nie będziecie narzekać...dwa lata temu byliśmy tam z mężem na początku czerwca przejazdem bo wracaliśmy z Karwii,życie tam tętniło jak już byłby sezon a dla porównania Karwia świeciła pustkami 29.gif
KM
my będziemy pod koniec lipca
magda260877
my rowniez bylismy w chłapowie 2 razy z rzedu ,dokładnie tu
https://www.letnik.pl/?le=onw&v=70
polecam to miejsce dla rodzin z dziecmi ,maja tyle zabwek na placu ze rodzice spokojnie sobie siedza a dzieciaki sie bawia,przyjezdzaja tam zwłaszcze rodziny z małymi dziecmi ,gospodarze b.mili ,siedzieli z nami przy piwku icon_smile.gif ,do plazy sie troche szło bo to jest ostania ulica ale dzieki temu dzieciaki mogły sie same bawic na dworze bo samochody tam nie jezdziły ...a do plazy zawsze szlismy wawozem ,plaza nie oblegana icon_smile.gif
rok temu bylismy w sierpniu i było mnostwo ludzi,samochodem z chłapowa jechalismy pol godz co normalnie powinno sie z 5 min jechac ,z dziecmi bym tam nie pojechala a jak juz co to własnie do chłapowa skad na piechotke mozna dojsc w poł godz
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.