To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

sandały

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

grzałka
i najlepiej z zabudowaną piętą, rozmiarowo powyżej 27, nie mogę znaleźć żadnych poza pseudo-ortopedycznymi czyli tzw. obuwiem profilaktycznym, podpowiedzcie mi coś matki wąskonogich synów
Ewusiek
Grzałka, nie wiem jak teraz, ale kiedyś Antylopa robiła sandały z zapiętkiem , i kupowałam takie Pawłowi (bardzo wąska stopa icon_wink.gif).

grzałka
Antylopę ma teraz, wąska, ale bez zapiętka i mu noga lata- może nie trafiilśmy na właściwy model? Dzięki w każdym razie
Mika
Mrugała?
kupowałam Jaśkowi ten sam model pod rząd własnie dlatego,że mieli z zakrytą piętą i regulacją na rzepy
okko
No jak dla nas tylko geoxy- Kuba ma bardzo wąską stope i na dodatek problemy z chodzeniem w ogóle.
geoxy- nawet bez zapietka ale zapinane z tyłu na dodatkowego rzepa sprawdziły sie u nas idealnie.
Cena niestety wiadomo jaka ale IMHO warte swojej ceny- tak jak zimowe- innych juz mu nie kupie bo te zimowe maja tak elastyczna podeszwe ze po tej zimie nie chodził mi gorzej.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.