To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Vacsy Zeptera - warto?

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Beciak1
Mam okazje kupić zestaw Vacsy w bardzo dobrej cenie. Tylko zastanawiam się czy warto?
Czy faktycznie żywność przetrzymywana w tych pojemnikach dłużej zachowuje świeżość? Myślę tu głównie o wędlinie, serach, domowej roboty twarożkach czy zupkach dla dzieci. Czy to tylko naciąganie naiwnych?
Posiadacie, używacie, sprawdza się?
Muszę do środy się zdecydować.

Edit: literówka
krolewienka
mam caly zestaw łącznie ze zgrzewarką do worków. kupili moi rodzice dawno temu, kiedy vacsy się pojawiło w Polsce. i tak: przez ładnych kilka lat było u nas w codziennym użytku. mrożonki w worki, żywnośc w lodówce - w pojemniki. i super. tylko, że odeszlo na półki z uwagi na pojawienie się tupperware icon_smile.gif i nie dlatego, że tupperware lepsze - bo wg mnie obie technologie zdają egzamin tak, jak mówią i piszą, ale dlatewgo, że w tupperware nie trzeba za każdym razem wypompowywać powietrza. i ta pompka od vacsy zajmuje też miejsce....

do dziś używam z vacsy pojemników szklanych bez pokrywek - bo fajnie w nich potrawy na stole wyglądają 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.