To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Biorezonas Czestochowa-ostrzezenie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

magda208
Witam
Chiałabym ostrzec rodzicow przed biorezonansem w Czetochowie na Piotrkowskiej.Robilam tam testy dziecku na pasozyty tak dla sprawdzenia.Pani bardzo straszy to po pierwsze.Nawyszukiwala nam najrozniejszych osobnikow od tasiemcow poczynajac a na owsikach skonczywszy.Wyszlo z tego ze dziecko ma ich tyle co piasku na pustyni.Mialam popodkreslane tasiemce,przywry,lamblie,owsiki i wiele innych.Nie robilam tam odrobaczania ani odtoksyczniania tylko sam test choc pani straszac mnie probowala mnie do tego usilnie przekonac przez prawie 1,5 godziny.Do kazdego pasozyta pani pokazywala mi opis z przekladna nazwa z lacinskiej na polska i co robi w organizmie.Zanioslam ten test do pani dr. ktora w Warszawie leczy dzieci z pasozytami i co sie okazalo.To jeden wielki kant.Nazwy ktore mialy byc pasozytami okazaly sie pozytecznymi bakteriami ktore musza byc w organizmie.a dzieciak jest czysty.
Moja opinia .Pani z biorezonansu bazuje na strachu biednych ludzi i od razu namawia na odrobaczanie u nich i odtoksycznianie robiac na tym niezly interes-naciagaczka.
Uwazajcie na nieuczciwych.Pozdrawiam.
Ps.watek bede podbijac co jakis czas w ramach ostrzezenia.
ewon
madziu podzielam twoja opinie.tylko ze ja w szczecinie bylam niby taka dobra chodzilam na odczulanie kasy wlozylam i co w tym roku ma pogorszenie,i polowy tego co ona nam wypisala nie jest uczulony a jest tego sporo,aler jej zdaniem byl na wszystko.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.