To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

fotelik 0 - 18 kg

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

magmac
Moja Nadia ma niespełna 4 miesiące ale juz ledwo się mieści w fotelik 0 - 13 kg. Ramiona musi wypinac do przodu albo bokiem się układać, a przy tym marudzi w tym fotelu, bo jej zwyczajnie niewygodnie. Zastanawiamy się z mężem nad zakupem 0-18 kg, ale jakiej firmy najlepszy? Chodzi Nam głównie o bezpieczeństwo Naćki, bo to najważniejsze. Prosze o porady
wiktore
Chyba 9-18 bo 0-18 nei słyszałam. Znaczy się jest jeden chyba Bebe Confort Iseos czy cóś takiego który jest taki jak 9-18 ale można go tyłem montować. Reszta jest montowana przodem, a takie maleństwo nie kwalifikuje się do jazdy przodem.
Jaki macie fotelik skoro już się nie mieści- moze taki 0-10. My mieliśmy dla Witktora maxi cosi cabrio 0-13- jest to jeden z najdłuzszych fotelików na rynku i mimo, że był spory i pulchniutki dojeździł do końca- nie było mu luxno ale im ciasniej tym bezpieczniej.
magmac
kupiliśmy 0-18 kg concord ultimax w kolorze relax. O taki. Ten poprzedni mamy 0-13kg. Ten nowy mozna tylem i przodem do kierunku jazdy, dopasowuje się do dziecka, Nadia czuje sie w nim doskonale, nie siedzi scisnieta, ramionka ma odpowiednio ulozone, nie siedzi zgarbiona czy bokiem. Pasy odpowiednio dopasowane trzymają małą bezpiecznie w fotelu, zagłówek dopasowany do glowy trzyma ją tak, ze glowa nie lata na wszystkie strony, miękka welurowa tapicerka fotelika czyni komfort. Fotelik rozklada sie w 3 pozycjach. Jestesmy bardzo zadowoleni z tego fotelika i gorąco polecamy icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.