To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Łóżeczko dla 3 latki

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Agga
Wypatrzyłam takie coś,bo już chyba czas żeby Natalka nauczyła sie sama spać a nie z nami. Jej się strasznie podoba i stwierdziła że na takim sie nauczy sama spać icon_rolleyes.gif . W cuda nie wierze ale może warto dać jej szanse?

https://www.allegro.pl/item694647844_lozko_...y_princess.html

Ma ktoś coś takiego?? Nie rozleci się to odrazu??
Joanna 81
Agga łóżeczko piękne, w sam raz dla Twojej królewny, tylko czy długo posłuży ? Nie jest za duże icon_sad.gif
Ale Twój wybór. Moja córka nie ma takiego ( ma inne dorosłe łóżko 08.gif )
Agga
Długo to pewnie nie posłuży,ale chciałam ją jakoś zachęcić do spania samodzielnego. Niestety popełniłam ten błąd jak była malutka i spała z nami i tak jest do tej pory. A tylko takie do niej przemawia, a przynajmniej mówi ze na tym sie nauczy sama spać icon_rolleyes.gif . W ikei są troszke większe,bo materac na 160 długi ale twierdzi że brzydkie i nie będzie spać. Więc nawet na te 2-3 lata bo byłabym skłonna jej kupić takie,bo w nocy ciasno często a jak jeszcze pies przyjdzie to już całkiem icon_lol.gif . Cena nie jest jakaś wielka,tylko czy jak skoczy to się nie rozwali odrazu bo pisze ze do 25 kg? Ona waży 14 ale jest jeszcze pies,Angelika ...........no i mam dylemat coby nie poszło w błoto te 400 zł z materacem.
Joanna 81
Moze zapytaj kogos, kto kupil juz to lozko u tego Sprzedajacego czy jest zadowolony i ile jego zdaniem moze " zniesc " 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.