To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Obcy w moich trzewiach

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Paula.
Zaczynam dochodzić do wniosku, że mam w sobie obcego. Od jakiegoś tygodnia czuję w dole brzucha jakieś dziwne bąbelkowanie. Nawet nie bardzo wiem jak to napisać, no bo głupia tak, że mam uczucie kopania od wewnątrz kiedy w ciąży nie jestem.
Po prawej stronie brzucha, na wysokości kości biodrowych coś mi "pika". Pikanie wzmaga się szczególnie po wypiciu kawy. A dzisiaj przed chwilką, gdy zrobiłam sobie pyszną kawkę w domu i zaczęłam ją pić to poza "pikaniem" (wyraźnie czuć ruch w brzuch, gdy się w tym miejscu położy rękę) usłyszałam, bardzo wyraźny chlupot z moich trzewi, no wyraźnie słyszałam jak mi się ta kawa przelewa, ale dźwięk był typowo rurowo-hydrauliczny.
Mam to zrzucić na karb choroby psychicznej (chyba mnie takowa zaczyna dotykać) czy też powinnam się zacząć martwić i udać do lekarza z tymi moim wnętrzem żyjącym własnym życiem.
Będzie wesoło, jak mi tak zacznie bulgotać na jakimś spotkaniu z klientem.
aronka
Mam wrażenie, że to jakieś deja vu, czy jak to się pisze. Nawet zerknęłam na datę, bo byłam pewna, że ten post już czytałam.
Ktoś pisał kiedyś o czymś takim, jestem pewna. Ale nie pamiętam, kto i kiedy.
pcola
Paula,
icon_smile.gif zrezygnuj z kawy, pij siemie lniane. Myślę, że Twoje jelita się zbuntowały.
Też tak czasami mam.
Naz
kawa ma czasami działanie przeczyszczające icon_wink.gif
Paula.
Wygląda na to, że macie rację z tą kawą. Ostatnio piłam po 5-6 filiżanek dziennie (takiej z ekspresu, więc nie była to słabizna).
Do tego czarnÄ… i gorzkÄ….
Dzisiaj cały dzień bez kawy i spokój i cisza (na koniec dnia, zrobiłam sobie słabą kawkę z mlekiem, bo głowa mi pękała).

Cóż trzeba zrobić odwyk od kawy, ale jak ja to wytrzymam!
Paula.
CYTAT(banshee @ Sat, 01 Aug 2009 - 10:49) *
kawa ma czasami działanie przeczyszczające icon_wink.gif

Na mnie w tym względnie totalnie nie wypływa. No ewentualnie jak wypiję dwie mocne pod rząd na czczo, to troszkę może i mnie ruszy.
Martan
CYTAT(Paula z kropkÄ… @ Sat, 01 Aug 2009 - 22:16) *
Cóż trzeba zrobić odwyk od kawy, ale jak ja to wytrzymam!


Kawę pijesz dla uzyskania efektów pobudzających czy też ze względu na smak?

Jeśli na smak, to może inka pomoże ? 08.gif
wiktore
Paula to zdecydowanie gazy icon_smile.gif akurat po prawej stronie pewnie jest jakis zakręt i tam się gromadzą. znaczy bardziej obstawiałabym to niz obcego icon_smile.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.