To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

problem z klawiaurÄ… na lapopie

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

użytkownik usunięty
[post usunięty]
anetadr
Doraźnie korzystać można z klawiatury ekranowej (Start->akcesoria->Ułatwienia dostępu->klawiatura ekranowa).

Aneta
anetadr
Znalazłam jeszcze taką poradę odnośnie zmian konfiguracji klawiatury.

W najgorszym razie możesz dokupić klawiaturę na USB.

Aneta
anetadr
Znalazłam sposób na przypisanie klawiszy w Wordzie (niestety raczej nie działa on na forum, ale można przeklejać).

Mianowicie:

- włączasz Worda
- wybierasz polecenie: wstaw -> symbol
- wybierasz interesujÄ…cy siÄ™ znak/literÄ™
- naciskasz przycisk "Klawisz skrótu"
- wybierasz kombinację znaków (np. lewy alt-dana litera)
- klikasz w "Przypisz".

Aneta
Uleńka
Mi też klawiatura w laptopie zbzikowała, nic nie dałam rady zrobić. Kupiłam i podłączyłam pod USB nową oddzielną i tyle
Ammm
A zamiast backspace strzałkami przejeżdżasz przed literę, którą chcesz skasować i używasz Delete.
fafura
Filip zalał kiedyś klawiaturę lapka sokiem- przestały działać niektóre klawisze, w tym te, których potrzebowałam do hasła/haseł!
W serwisie powiedziano mi, że wymiana klawiszy w laptopie ( w moim przypadku -czyli w mniej więcej 2 dolne linijki) to koszt ok 60 zł. Gdy zawiozłam do nich laptopa okazało się, że jest "starego typu" (ma ok. 3 lat) i nie da się wymienić pojedynczych klawiszy, tylko trzeba całą klawiaturę (cały panel) a to już był koszt ok 200 zł. Pożałowałam i kupiłam zwykłą małą klawiaturkę podłączaną do USB (36 zł) . I działa bez zarzutu. Do tego po jakimś czasie okazało się, że większość z niedziałających klawiszy nagle zaczęła kontaktować! 08.gif W chwili obecnej nie działają tylko strzałki, co jest denerwujące, ale nie uniemożliwia korzystania z lapka. Tylko Fafur do grania podłącza osobną.
Moja rada- laptop do serwisu i wymiana klawiszy.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.