To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Novella

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

oluśia
Czy może któraś z was kupowała strój w sklepie internetowym Novella ?
oluśia
https://sklep.novella.pl/ Zapomniałam dodać linka 06.gif
Mafia
Tak, kupowałam. Nawet w tym roku. icon_smile.gif
oluśia
Jest parę fasonów które mi się podobają ale boję się że mogę nie trafić w rozmiar 06.gif
oluśia
Macia a zadowolona jesteÅ› za stroju?
Mafia
Z moich obserwacji, te stroje mają odrobinę zaniżoną rozmiarówkę. Teoretycznie noszę ubrania 38/M, ale stroje brałam o rozmiar wieksze, czyli L i majtki są akurat. Ze stanikami to jest już większy problem, ale te L są dla mnie w miarę OK, czyli na jakieś 75B/C (naprawdę noszę 65F).
Wiem, że warto zadzwonić do firmy, Panie są bardzo pomocne, czasem można też dopasować górę od innego rozmiaru niż dół.
Moja mama nosi ubrania 42, staniki 75D i w tym roku kupowałam dla niej stroje z novelli w rozmiarze XL. Znajomej kupowałam S i też jest bardzo zadowolona.
Wybieram zawsze stoje w promocyjnych cenach, czyli te z poprzednich kolekcji, ponieważ potrzebujemy kilka na sezon do chodzenia koło domu latem i spełniają one moje wymagania. icon_smile.gif Wręcz nie różnią sie jakością od tych z droższych sklepów.
Jeśli jesteś uświadomiona stanikowo (są odpowiednie tematy tu na forum), to nie znajdziesz tam oferty dla siebie, ale jeśli nie masz zbyt dużych wymagań, to ryzykuj. icon_smile.gif Sama mam dwa stroje tej firmy, obwody staników skróciłam i noszę.
Realizacja zamówienia jest błyskawiczna. Zamówiłam netowo, zadzwoniłam upewnić się, że są (czasem nie ma kolorów albo jest większy wybór niż na stronie), przelałam kasę i na drugi dzień miałam przesyłkę.
oluśia
Nie ma wielkich wymagań byle góra leżała jakoś 29.gif .Dzięki Twoje informacje mi pomogły wybiore stroje i zadzwonie najpierw do nich .Moze narazie jeden ? icon_smile.gif Najwyżej zostawie sobie na działce jak by coś mi nie pasowało.Zleciałam wczoraj całe miasto i nic nie wybrałam .A jak coś już mi się spodobało w moim rozmiarze to cena powalała z nóg icon_twisted.gif
Mafia
W tym sklepie możliwa jest też oczywiście wymiana czy zwrot, więc wtedy ponosisz jedynie koszty wysyłki. Może przetestuj najpierw na tych tańszych modelach. One są pełnowartościowe, ale z poprzednich lat. Strój za 19 zł czy 29 jest jakościowo taki sam jak te droższe.
oluśia
Tak właśnie zrobie Pozdrawiam i dzięki za pomoc
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.