To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

www.znanylekarz.pl

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Latte_macchiato
Może ta strona pomoże Wam znaleźć i zapoznać się z opiniami nt lekarzy jakich szukacie icon_wink.gif
mam nadzieję, że okaże się choć niektórym pomocna

www.znanylekarz.pl

pozdrawiam
naples
Juz od dluzszego czasu sledze ta stronke.
Bylabym ostrozna w kwestii opinii, poniewaz defacto kazdy moze dodac tam opinie, niekonieczne zwiazana ze stanem faktycznym icon_wink.gif
chaton_ania
Ja znam tam kilku lekarzy i pielegniarek i opinie sie zgadzaja, ale faktem jest, ze kazdy moze sie tam wypowiadac i pisac co tylko dusza zapragnie.
Agnieszka Kamila
tez korzysram ze strony chociaz opinie są często skrajne, jeden pacjent mówi ze lekarz jest ordynarny a drugi ze bardzo uprzejmy itp itd, ale to nie wina strony po prostu każdy ma swoje własne odczucia
mari_emzet
To i ja polecam jeszcze jednÄ… stronkÄ™ o lekarzach icon_smile.gif
jacek placek
Tez myślę,że strona znanylekarz.pl jest nie do końca OK :)Gdyby tam trzeba było podpisac sie imieniem i nazwiskiem podejrzewam,ze wszystko by inaczej wyglądało,a tak można pisac co ślina na język przyniesie.Jak chwalą to jeszcze,ale jak przeklinają to różnie to bywa,a jak i chwalą i przeklinają to juz w ogóle nie mozna sie opierać na takich opiniach.Podobnie z nauczycielami ,urzędnikami,aktorami można gadać co ślina przyniesie na język a przecież to też ludzie i mimo opinii takich czy innych nadal pracują są lepsi i gorsi i tak było jest i będzie icon_smile.gif


Jeszcze się taki nie urodził ,który by wszystkim dogodził ;D
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.