To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Kto to śpiewał ???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

Lua
Od paru dni chodzę i myślę, kto spiewał piosenkę, ktorą obecnie wykonuje No Doubt pt "I`ts my life".
Kiedyś była bardzo znana a jak się nie dowiem to zwariuję icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif

Lua
Ewcia!
Bon Jovi icon_smile.gif
nie wariuj icon_wink.gif
i.
Jaki Bon Jovi icon_eek.gif
To był Talk Talk.
Ewcia!
https://www.musicsonglyrics.com/B/Bon%20Jov...fe%20lyrics.htm

no , chyba, ze o inne "it's my life " pytała Lua
i.
CYTAT
No Doubt: It's My Life
"It's My Life" to cover przeboju grupy Talk Talk z 1984 roku. W ponurym clipie do tej piosenki wokalistka - Gwen Stefani - pod wpływem emocji zabija kolegów z zespołu i zostaje skazana na karę śmierci. Piosenkarka jest ubrana w stylu Jean Harlow, gwiazdy kina lat 30. Singiel "It's My Life" promuje kompilację największych przebojów No Doubt - "Singles 1992- 2003", która ukazała się 10 listopada 2003.


Ja znowu nie znam twórczości Bon Jovi icon_wink.gif za to Talk Talk bardzo dobrze icon_wink.gif
Być może Bon Jovi też mieli taki cover, ale oryginał to Talk Talk.
Ewcia!
ja tez nie znam dobrze tworczosci Bon Jovi,
raczej znam pewne piosenki, a nie wiem, kto je wykonuje
To "it' s my life" z pytania Lui zagrało mi w głowie i postanowiłam poszukać wykonawcy (także dla zaspokojenia własnejj dociekliwości)
Tylko ja szukalam tej piosenki, która mi grala
No i ten tekst i tytuł pasuje do Bon Jovi, pod podanym linkiem.

A tak naprwawde, to nie znałam (wtedy, bo w miedzyczasie usłyszałam i oczywiście olśniło mnie, ze wiele razy juz to słyszałam) piosenki No Doubt icon_redface.gif , którzy rzeczywiście "podrasowali" utwór Talk Talk pod tym samym tytułem.

Przepraszam za zamieszanie icon_sad.gif (tu powinien być japończyk icon_wink.gif )

ja sie przynajmniej czegos nowego dowiedzialam
Lua
Dzięki dziewczyny. Rzeczywiście chodziło mi o Talk Talk.
Bon Jovi miał po prostu ten sam tytuł, ale piosenka jest inna.

No kamień z serca wink.gif wink.gif wink.gif

Lua
PÅ‚acia
CYTAT(Ewcia)
To "it' s my life"  z pytania Lui zagraÅ‚o mi w gÅ‚owie i postanowiÅ‚am poszukać wykonawcy (także dla zaspokojenia wÅ‚asnejj dociekliwoÅ›ci)
Tylko ja szukalam tej piosenki, która mi grala
No i ten tekst i tytuł pasuje do Bon Jovi, pod podanym linkiem.


Pasuje tez dr Alban czy jak mu tam z czasow szkolnych dyskotek, ale to nie jego piosennka icon_lol.gif Ale tez nie mam pojecia czyja icon_twisted.gif

Pozdrawiam
MOnika
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.