To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

czy po 3 tygodniach od poronienia można znowu zajsc w ciaze???

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

x358x
czy możliwe że po 3 tygodniach od poronienia znow zaszlam w ciąże????
Gothica
owszem, Już od pierwszego dnia od poronienia może się zacząć następny cykl, więc z teoretycznego punktu widzenia można zajść w ciążę już niecałe 2 tyg. od poronienia ( w zależności od długości cyklu).

Jednak lepiej troszkę z tym poczekać
AleksandraD
Ja jestem po zabiegu (obumarcie płodu w 11tc) i mi lekarka powiedziała, że lepiej odczekać ze 2-3 cykle, bo na razie błona macicy jest poraniona i powinna się zagoić.
Nie wiem czy to faktycznie prawda bo powiem szczerze że jak leżałam w szpitalu to słyszałam różne opinie od różnych dziewczyn.
Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku uda nam się znowu zajść w ciążę.
angelum
Mnie mówiono, że po 6 tyg.
I faktycznie równo sześć tygodni później zaszłam w ciążę, a po 9 m-cach urodziła się Paulina icon_smile.gif
x358x
CYTAT(angelum @ Mon, 17 Aug 2009 - 12:46) *
Mnie mówiono, że po 6 tyg.
I faktycznie równo sześć tygodni później zaszłam w ciążę, a po 9 m-cach urodziła się Paulina icon_smile.gif




a wczesniej byly jakies proby? icon_wink.gif
dzina1234
mmmmmmm..ja akurat jestem 3 tygodnie od przedwczesnego porodu i mysle ze to mozliwe ze owólacja wystapic morze,,,Obecnie czuje takie objawy..i tak mokro mi znowu:)mysle ze lepiej poczekac mi lekarz mówił ze przynajmiej 6 tyg..a nawet 6 m-cy:(
jagnisia
Poronilam 24 grudnia 2009 i nastepnego @ juz nie doczekalam... ale ginekolog mowi ze to prawdopodobnie puste jajo plodowe... 32.gif
monia80
CYTAT(jagnisia @ Thu, 04 Mar 2010 - 16:48) *
Poronilam 24 grudnia 2009 i nastepnego @ juz nie doczekalam... ale ginekolog mowi ze to prawdopodobnie puste jajo plodowe... 32.gif

Moja koleżanka po poronieniu zaszła od razu w ciąże, nie doczekała pierwszej @, jej maleństwo skończyło właśnie 2 latka icon_smile.gif
TaluÅ›
Ja byłam łyżeczkowana 14stycznia a 25 poczeliśmy Kamila więc po 11 dniach.
Mały jest zdrowy i śliczny 06.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.