To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

zlew roboczy do pralni

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

zilka
Chciałabym kupić taki zwykły "roboczy" dwukomorowy zlew do pralni, z dwoma dużymi, głębokimi komorami - skąd go wziąć? Ani na żywo ani w internecie nie mogę nic takiego znaleźć, cuż to za deficytowny produkt jest?
mama_do_kwadratu
Taki?
Cleo
Wlasnie w mieszkaniu, ktore chcemy kupic pan zamontował takie Cóś, ale jednokomorowe, natomiast głębokie i wlasnie na namaczania i inne takie. Moze go zapytam, jesli szybciej odpowiedzi tu nei dostaniesz?
Agnieszka Kamila
ja mam w prallni cos takiego + najtańsza dopasowana pod to szafka ale jest jednokomorowy nie dwu, https://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/S09848094
jestem bardzo zadowolona, jest głeboki chyba na 50 cm mozna w nim prac i namaczać bez chlapania na boki
krolewienka
sprawdź moze firmy z wyposażeniem dla gastronomii.
Tobatka
Mamy w pralni jednokomorowy, ale głęboki, stalowy, z tarką (wiecie, taką do prania! icon_smile.gif ), świetny do zamaczania prania (czasem jednak potrzeba namoczyć, choć zazwyczaj nie praktykuję icon_smile.gif
Kupiony w Leroy Merlin...
zilka
CYTAT(mama_do_kwadratu @ Sat, 15 Aug 2009 - 20:10) *


No jest najbliższy temu co bym chciała ale zaparłam się na dwukomorowy, miejsca mam w cholerę i nie ma potrzeby się ograniczać... A miewam sporo ubrań, które trzeba prać w ręku i marzę o wygodnym miejscu gdzie będę to robić...
Na gastronomiÄ™ patrzÄ™ ale te zlewy sÄ… jakieÅ› takie... gastronomiczne... 08.gif
Agnieszka Kamila
Tobatka a jak wygląda ta tarka, bo ten mój ikeowy niby też cóś takiego ma, tyle tylko ze ta "tarka" to takie wypukłe paski na jednej ze ścianek, a ścianka ta jest bardziej pod kątem niż pionowo,

mi ten jednokomorowy wystarcza, a duzo rzeczy piorę recznie, natomiast znam osobę która w pralni ma... wannę i pomimo tego ze ma pralkę to większość rzeczy np. pościel i firany pierze w tej wannie, ale to nie na moje zdrowie i nierwy
zilka
CYTAT(yellow @ Sat, 15 Aug 2009 - 22:23) *


malutkie, 17 cm głębokości ale strona fajna, już poszperałam i mam większy
Agnieszka Kamila
ooo mój właśnie taki jest tylko głebszy
iwo1
Wszystkie komory zlewów roboczych to komory INTRA,poszukaj takich w necie od kilku miesięcy Teka sprowadza takie zlewu do PL,nawet fajne niektóre,chyba ma je też Franke?
Pozdrawiam
Iwo
gilly
Ponawiam pytanie.Gdzie mozńa coś takiego kupić?
p_plan
W zasadzie to w kazdy markecie budowlanym. Chociaż polecam przejść się również po mniejszych sklepach ponieważ może się okazać,że w takich miejscach kupisz sobie zlew o wiele taniej niż w większych sklepach ( poszperaj sobie również w sklepach internetowych - ale uważaj na wysyłkę ponieważ ta może być droga jeśli zlew będzie ciężki)

Sporo porządnych zlewów ma na pewno firma Deante.
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.