To jest uproszczona wersja wybranego przez Ciebie wątku

Chusteczki Huggies

Kliknij tutaj aby przejść dalej i przeczytać pełną wersję

katiek
IMHO nie warto-są bardzo delikatne-próba naciągnięcia lub mocniejsze pociągnięcie kończy się porwaną chusteczką. No i główna wada-po tych chusteczkach zostają na skórze dziecka takie małe kłaczki. Ja ich nie lubię, Tomek też, Kinga po 1 próbie wolała się wytrzeć chusteczkami z Tesco , których używam do sprzątania niż tymi.
anita
do tego samego wniosku doszłam kiedy ostatno skusiłam sie na huggiesy w jakiejś promocji, beznadzieja.
wolę tescowe, przynajmniej mają zamknięcie i nie wysychają. Może ja już nie wycieram delikatnej skóry niemowlaka, tylko tyłek przedszkolaka lub np na spacerze ręce, ale są ok.
rtonka
Dla mnie tez beznadziejne, najbardziej nam pasuje biedronkowe.
Jalla
Ja też nie byłam zadowolona z tych chusteczek. Moim zdaniem są za grube, no i rzeczywiście łatwo się rozrywają.
agnese
u nas też się nie sprawdziły, wystąpiło uczulenie...u mnie icon_smile.gif ja najbardziej lubię dzidziusie - różowe
carrot
My mamy identyczne zdanie jak Jalla, huggies są totalnie do kitu. Z zachwytem używamy Nivea Baby, aczkolwiek Bambino też niezłe.
Naz
poza wymienionymi już wadami, dodam, że strasznie śmierdzą
Pogoda
Potwierdzam, że to absolutnie najgorsze chusteczki z jakimi miałam do czynienia. Zmarnowane pieniądze.
Zakochana jestem za to w chusteczkach Bambino... Bezgraniczną i wierną miłością icon_wink.gif
anuÅ›
Hehe, a ja używam i jestem zadowolona. Dzieci też icon_smile.gif Podoba mi się właśnie to, że są grube ale delikatne.
użytkownik usunięty
A ja pampersowe na zmianÄ™ z rossmanowymi.
kalarepa78
Ja najbardziej lubie "Dzidziusie" - morskie.
Xenna
Kurcze,a ja również lubię te chusteczki i zapach mi jak najbardziej odpowiada.Dziecko zaś nie ma uczuleń,podrażnień.
Martalka
Ja kiedyś uzywałam Bambino, ale przy Huggies (pure), już mi za bardzo pachną (ładnie pachną, ale zbyt intensywnie).
Huggies nie mają intensywnego zapachu, i nie rwą się przy wycieraniu tylko czasami jak szarpnę żeby wyciągnąć z opakowania, nie wysychają tak szybko, są grubiutkie i mięciutkie. Tylko te ostatnio kupujemy, a jak trafimy na promocję, to hurtowo wręcz 06.gif
dami10
zależy chyba "co kto lubi" 06.gif
Nam chusteczki huggies nie za bardzo pasowały i dlatego mieliśmy je w sumie raz icon_wink.gif
Ale tescowe, biedronkowe i z Kauflanda Wickies są całkiem ok - chociaż wcześniej ze względu na rózniste wysypki nie mogliśmy ich stosować - teraz jest ok, no i cena niższa icon_wink.gif
To jest wersja lo-fi głównej zawartości. Aby zobaczyć pełną wersję z większą zawartością, obrazkami i formatowaniem proszę kliknij tutaj.